خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

تماس بگیرید

تاریخ دقیق استخدام آموزش و پرورش ۹۵ +دانلود رشته محل ها

 • ارسال شده: مهر 11, 1395 1:56 ب.ظ
 • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشوردر باره تاريخ ثبت ‌نام و شركت درآزمون استخدامي وزارت آموزش وپرورش سال 1395 و همچنين اعلام اصلاحاتي در دفترچه راهنماي ثبت‌نام رشته‌ شغل‌محلهاي دانشگاههاي علوم پزشكي در سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور

1395/07/14
 • نسخه چاپی

پيرو انتشار اطلاعيه‌ مورخ 95/7/10 بدين‌وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون استخدامي وزارت آموزش و پرورش سال 95 مي‌رساند ثبت‌‌نام اين آزمون براي جذب نيروي پيماني از روز يكشنبه مورخ 1395/7/18 لغايت روز شنبه مورخ 95/7/24 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org آغاز خواهد شد. لذا از متقاضيان واجد شرايط براي شركت در آزمون مذكور دعوت بعمل مي‌آيد بمنظور كسب اطلاعات و جزييات مربوط به رشته‌ها و شغل محلهاي استخدام به دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون مذكور كه از روز يكشنبه مورخ 1395/7/18 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني قرار داده خواهد شد، مراجعه نمايند. لازم به توضيح است كه تاريخ ثبت‌نام به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.

همچنين داوطلباني كه قبلاً در سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي كشور و دانشگاه‌هاي علوم پزشكي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ثبت‌نام نموده‌اند، با عنايت به شرايط و ضوابط و رشته‌ها و شغل محلهاي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش در صورت علاقمندي مي‌توانند با مراجعه به قسمت ويرايش نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي و يا تغيير آزمون خود از ثبت‌نام قبلي به ثبت‌نام در آزمون استخدامي آموزش و پرورش اقدام نمايند. با توجه به اينكه آزمونهاي مذكور همزمان برگزار خواهد شد لذا امكان ثبت‌نام داوطلبان همزمان براي هر دو آزمون ميسر نبوده و داوطلبان منحصراً مجاز به ثبت‌نام در يكي از آزمونهاي مذكور خواهند بود.

ضمناً با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اصلاحات ذيل در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون دانشگاه‌هاي علوم پزشكي به شرح ذيل صورت گرفته است. لذا ضرورت دارد داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، با توجه به توضيحات ذيل در صورت تمايل، نسبت ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام نمايند.

1-رشته تحصيلي تغذيه (كد 30300) با مقطع تحصيلي ليسانس و كدشرايط احراز 243 به شغل محل 12035 (خوشه شغلي كارشناس تغذيه) اضافه مي‌گردد.

2-مقطع تحصيلي فوق ليسانس به رشته‌هاي تحصيلي پرستاري مراقبتهاي ويژه (كد 32305)، داخلي و جراحي (كد 32414)، كودكان (كد 32415) و سلامت جامعه و روان (كد 32416) به كد شغل محل 13190 با كد شرايط احراز 160 اضافه مي‌گردد.

3-رشته تحصيلي حسابداري (كد 30408) با مقطع ليسانس به شغل محل 12383 (خوشه شغلي امور مالي) با كد شرايط احراز 23 اضافه مي‌گردد.

در پايان مجدداً يادآوري مي‌شود كه ثبت‌نام در آزمونهاي استخدامي دستگاههاي اجرايي كشور و دانشگاههاي علوم پزشكي تا پايان روز شنبه مورخ 95/7/17 خواهد بود و قابل تمديد نمي‌باشد.

تاريخ برگزاري آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 1395/8/21 خواهد بود.

پیرواطلاعیه های منتشره درتاریخ ۹۵/۶/۷ و ۹۵/۶/۲۱ لازم به توضیح است اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدام برای شغل‌محلهای وزارت آموزش و پرورش در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۱۴ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

جهت دانلود دفترچه استخدامی آموزش و پرورش 95 کلیک کنید

سوالات استخدامی علوم پزشکی ۹۵

نمونه سوالات سومين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي ۹۵

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

استخدامی وزارت آموزش و پرورش
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

 گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نحوه ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در سال 95

www.e-estekhdam.com/اخبار-استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page

5 days ago – ای استخدام معتبرترین مرجع کاریابی و اخبار و آگهی های استخدامی شرکت‌های دولتی، خصوصی و استخدام بانکها در تهران و کلیه شهرستان های کشور.

استخدام آموزش و پرورش سال 95 (اعلام شرایط در تاریخ 14 مهر)

www.e-estekhdam.com/استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page

14 hours ago – برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی سازمان آموزش و پرورش اینجا …

دانلود بسته ویژه سوالات آزمون … · ‎سوالات آموزش و پرورش · ‎استخدام آموزش و پرورش

برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در سال 95 | ایران استخدام

iranestekhdam.ir/آزمون-استخدامی-جدید-آموزش-و-پرورش-در-سا/
Translate this page

اخبار لحظه به لحظه استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون.

استخدام آموزش و پرورش در سال 95 (اعلام زمان آزمون) | ایران استخدام

iranestekhdam.ir/زمان-استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page

استخدامی وزارت آموزش و پرورش جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش.

استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵ (اطلاعیه جدید در مورد آزمون استخدامی) | استخدام

www.estekhtam.com/استخدام-آموزش-و-پرورش-سال-95/
Translate this page

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص 95 سوالات استخدامی آموزش و پرورش سوالات رایج در آزمون های.

ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش 95 | كاني نت|KaniNet

kaninet.ir/ثبت-نام-آزمون-استخدامي-آموزش-و-پرورش-95/

زمان ثبت نام و شرایط استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۵ در این خبر اطلاع رسانی خواهد شد . هنوز زمان ثبت نام و شرایط استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵ از سوی آموزش و …

شرایط “استخدام آموزش‌ و پرورش” از مهر ماه سال 95 | پایگاه خبری ریشه

rishe.ir/news/7824
Translate this page

Sep 14, 2015 – ۱۷۸ هزار نفر در تاریخ ۲۷ شهریور برای جذب ۳۷۰۰ نفر در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش شرکت می‌کنند، قبولی در این آزمون به منزله راهیابی به آموزش‌ و …

استخدام جدید آموزش و پرورش سال 95 + زمان آزمون | جدیدترین ها در سایت جدیده

jadide.ir/استخدام-جدید-آموزش-و-پرورش-سال-95/
Translate this page

استخدام جدید سال 95, استخدام سال 95, استخدام دولتی سال 95. اطلاعیه جدید : اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نحوه ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 چه زمانی برگزار می شود؟ | سایت …

beroznews.com/tag/آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش-در-سال-95-چه/
Translate this page

وزیر آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت:در سال 95 ردیف بودجه برای استخدام جدید آموزش و پرورش وجود دارد که در صورت تایید سازمان برنامه و بودجه آزمون استخدامی …

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 – باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir › علمی پزشکیآموزش و پرورش
Translate this page

May 27, 2016 – مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: هم چنان درانتظار پاسخ سازمان مدیریت برای صدور مجوز آزمون استخدامی هستیم .

آزمون های استخدامی و – سازمان سنجش آموزش کشور

www.sanjesh.org/group.aspx?gid=11
Translate this page

ثبت نام سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور و دانشگاه های علوم … آزمون کارآموزی وکالت 95 · اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اصلاحات دفترچه‌هاي … رياست جمهوري درخصوص استخدام پيماني در مشاغل آموزشي وزارت آموزش و پرورش در …

جزئیات ثبت‌نام و مواد آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

www.farsnews.com/newstext.php?nn…

Translate this page

Fars News Agency

Aug 2, 2015 – جزئیات مراحل ثبت‌نام، مواد آزمون و نحوه دریافت کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد.

شرایط سنی متقاضیان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

www.yjc.ir › علمی پزشکیآموزش و پرورش
Translate this page

Aug 8, 2015 – رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، شرایط سنی و چگونگی محاسبه سنوات متقاضیان شرکت در آزمون …

شرایط و مواد آزمون استخدام آموزش و پرورش اعلام شد‌+جزئیات

www.yjc.ir › علمی پزشکیآموزش و پرورش
Translate this page

Aug 1, 2015 – شرایط اولیه شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود در ساعت 18 امروز اعلام شود با تاخیر در سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

استخدام آموزش و پرورش

dehvand.ir/140782/
Translate this page

برای خرید کتاب نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید ….. شدگان این آزمون یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش خواهند دید و از مهر 95 وارد مدارس می شوند.

استخدام آموزش و پرورش در سال 95

https://www.niroensani.ir/استخدام-آموزش-و-پرورش
Translate this page

آگهی جدید استخدام آموزش و پرورش در سال 95 به همراه شرایط استخدامی آموزش و پرورش 95 شامل قوانین استخدام آموزش و پرورش و تاریخ جذب و استخدام آموزش و پرورش به همراه …

استخدام در آموزش و پرورش در 14 رشته – خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/…/استخدام-در-آموزش-و-پرورش-در-14-رشت…
Translate this page

سرپرست دانشگاه فرهنگیان: آموزش و پرورش، امسال از فارغ التحصیلان 14 رشته دانشگاهی در مقطع کارشناسی معلم استخدام می کند.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 (عمومی+تخصصی+دفترچه ها+پاسخ نامه)

www.e-soal.ir/دانلود-سوالات-استخدامی-آموزش-و-پرورش/
Translate this page

اگر میخواهید با کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 شگفت زده شوید ما برای شما یک پک ویژه شامل هر نمونه سوالی که شما جهت دانلود نیازمند ..

رشته های مورد نیاز آموزش پرورش در آزمون استخدامی 95

faznaz.com/رشته-های-مورد-نیاز-آموزش-پرورش-آزمون.html
Translate this page

۳ days ago – خبر ۴ اردیبهشت ۹۵ : استخدام در آموزش و پرورش در ۱۴ رشته (منبع … نیروی جدید در آموزش و پرورش استثنائی استخدام شوند که برنامه های مورد …

استخدام آموزش و پرورش در 14 رشته در سال 95 :: اخبار و سوالات استخدامی …

estexdam.blog.ir/…/استخدام-آموزش-و-پرورش-در-14-رشته-در-سال-9…
Translate this page

استخدام آموزش و پرورش در 14 رشته در سال 95 محمود مهرمحمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: فارغ التحصیلان دانشگاه ها در 10 رشته دوره …

استخدامی آموزش پرورش 95،96

nazbid.ir/post/?q=استخدامی+آموزش+پرورش+95،96
Translate this page

استخدامی آموزش پرورش 95،96. درخواست برگزاری آزمون استخدامی و جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش. جامعه > مشکلات مردم – درخواست برگزاری آزمون استخدامي و جذب ۱۰ …

استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 95

estekhdam.pardad.ir/T_63.aspx
Translate this page

استخدام آموزش و پرورش در سال 95,شرایط استخدام وزارت اموزش و پرورش,زمان استخدام آموزش و پرورش,آگهی استخدام آموزش و پرورش,استخدام جدید آموزش و پرورش,استخدام ه.

استخدام 12هزارنفری آموزش وپرورش درسال95 – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=استخدام+12هزارنفری+آموزش+وپرورش+درسال95
Translate this page

سخنان مسئولان درباره استخدام دروزارت آموزش وپرورش دوپهلوست ومشخص نیست آیاسال 95 این وزارتخانه باز هم آزمون استخدامی برگزار می کند یا فارغ التحصیلان دانشگاه …

استخدام سازمان آموزش و پرورش سال 95 – شرایط جذب | استخدام جو

estekhdamjoo.ir/…/استخدام-سازمان-آموزش-و-پرورش-سال-95—-شرای…
Translate this page

Sep 22, 2016 – خبرگزاری مهر: خرم آباد – مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارت خانه خبر داد.

ثبت نام استخدام آموزش وپرورش 94-95 – نتایج زنده

90sport.blogsky.com/1394/02/10/…/ثبت-نام-آموزش-وپرورش-94-9…
Translate this page

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت …

خبر فوری – رشته های جدید استخدامی آموزش و پرورش 95

100news.mihanblog.com/post/79
Translate this page

Jul 19, 2016 – سازمان سنجش آموزش كشور، سنجش و اندازه‌گیری و ارزیابی دانش داوطلبان ورود به آموزش عالی كشور و سطوح … سیستم دریافت تخلفات آزمون سراسری 95 .

دانلود سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش 95 – همیار دانشجو

hdaneshjoo.com/product/…استخدامی-آموزش-وپرورش-95/12986
Translate this page

دانلود بسته ویژه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش مجموعه ی زیر شامل سوالات عمومی ، تخصصی و دفترچه های آزمونهای برگزار شده ۳ دوره قبلی آموزش و پرورش میباشد …

زمان ثبت نام آزمون استخدامي آموزش وپرورش درسال95 – فان سیتی

f30t.ir/search/?q=زمان+ثبت+نام…استخدامي+آموزش+وپرورش…
Translate this page

در این باره مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان خبر داد: امسال مربیان بهداشت و دو رشته امور پرورشی با برگزاری آزمون استخدامی به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد .

تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95 – صدای ایران

sedayiran.com/fa/news/…/تعویق-آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش-9…
Translate this page

Sep 4, 2016 – علی اصغر فانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش با آزمون هماهنگ استخدامی سازمان سنجش …

استخدام اموزش و پرورش 95 – اخبار آموزش و پرورش

apahkam.ir/?tag=استخدام-اموزش-و-پرورش-95
Translate this page

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهریورماه خبر داد. fori به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه …

استخدام 2 هزار نفر در هنرستان های – وزارت آموزش و پرورش

medu.ir/portal/home.php?ocode…news…

Translate this page

Ministry of Education

Jul 20, 2016 – مدیر كل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به … و حرفه ای و کاردانش از استخدام 2 هزار معلم در این مراکز علمی در سال 95 خبر داد.

ثبت نام سومین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال 95 / تمدید مهلت …

pnuna.com/1395/…/آغاز-ثبت-نام-سوم-آزمون-استخدام-شهریور-95.ht…
Translate this page

Jul 18, 2016 – ثبت نام سومین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال 95 / تمدید مهلت ثبت …. سلام شما اطلاعی از تاریخ ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش دارید ؟

استــــــخدام آمـوزش و پــرورش – جله خبری فرهنگیان …خبر24 – بروزترین م

khabr24.blogfa.com/category/5
Translate this page

خبر24:بخشنامه 10/710 مورخ 31/6/95 موضوع بكارگيري قبول شدگان نهايي آزمون سال 1394 به … خبرگزاری فارس: پیگیری استخدام نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش/ …

شرایط استخدام مهر 95 آموزش و پرورش

آموزش-پرورش-95.mizbanblog.com/
Translate this page

صفحه اصلیاستخدام آموزش و پرورششهرهای مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش پرورش … نقل قول : adminدر : 95/06/17 20:17:04 پاسخ. شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش …

استخدام ۲۰ هزار نفر در سال 95 در آموزش و پرورش – ویکی تیک تاک

wiki.tiktak.info/…/استخدام-۲۰-هزار-نفر-در-سال-95-در-آموزش-و-پر/
Translate this page

Apr 27, 2016 – به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی در جمع خبرنگاران از برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه در سال جاری خبر داد و …

استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ – پرتال دانشگاهی

www.unp.ir/news/job/goverment/44270
Translate this page

Mar 16, 2016 – نظری خاطرنشان کرد: افرادی که موفق به دریافت گواهی صلاحیت معلمی می‌شوند در سال 95 وارد آموزش و پرورش می‌شوند. نیروهای جذب‌شده عمدتاً در مقطع …

ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش+لینک ثبت نام و دفترچه

pnunews.com/3039/ثبت-نام-آزمون-استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page

Aug 6, 2015 – برای دانلود دفترچه ثبت نام و جزییات آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید اگر تصمیم شما برای ثبت نام قطعی شد اولین کار خرید کارت …

“آزمون استخدامی” آموزش و پرورش در سال 94 + جزئیات – نمناک

namnak.com/آزمون-استخدامی-آموزش-پرورش.p13345
Translate this page
Rating: 4.1 – ‎1,464 reviews

“آزمون استخدامیآموزش و پرورش 27 شهریور 94 در 62 شهر برگزار شد که پذیرفته شدگان پس از گذراندن یکسال دوره آموزشی از مهر ماه سال 95 استخدام پیمانی آموزش و …

آموزش و پرورش شهرستان ساوه در سال 95 استخدام میکند – اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=آموزش+و+پرورش…ساوه…95+استخدام…
Translate this page

استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴ جهت بحث و تبادل نظر با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی آموزش و پرورش به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید …

استخدام آموزش و پرورش 95 – استخدام 24 | سایت استخدام

estekhdam24.com/employment-country/1123-medu.html
Translate this page

Aug 28, 2016 – شروع ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 – اطلاعات زمان استخدام وزارت اموزش و پرورش 1395 در سراسر کشور … قابل توجه تمامی متقاضیان …

آموزش و پرورش نیروی حق التدریس می گیرد/ 20 هزار نفر استخدام می شوند

www.mizanonline.ir/…/آموزش-و-پرورش-نیروی-حق-التدریس-می-گ…
Translate this page

Jun 11, 2016 – وزیر آموزش و پرورش گفت: برای جبران کمبود نیرو معلمان حق التدریس جذب می … استخدام 14 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مهر ماه 95/ کمبود …

استخدام ۲۰هزار نفر در سال جدید در آموزش وپرورش – مشرق

www.mashreghnews.ir/…/استخدام-۲۰هزار-نفر-در-سال-جدید-در-آموز…
Translate this page

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش در سال جدید خبر داد … افزود: متن این سوگندنامه در شورای عالی آموزش و پرورش تدوین شده است و از مهر 95 …

استخدام آموزش و پرورش 95 رشته های مورد نیاز ثبت نام تهران تبریز …

vr3.ir/2016/07/19/استخدام-آموزش-و-پرورش-95-ثبت-نام-رشته-های/
Translate this page

Jul 19, 2016 – آگاهی استخدام آموزش پرورش ۹۵. شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش خوزستان سال ۹۵. جزئیات استخدام آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۵. استخدام آموزش و …

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در95 | دمادم

damadam.ir › اخباراعتدالدسته‌بندی نشده
Translate this page

آموزش و پرورش بزرگترین فصل مشترک دولت و ملت است و با احتساب فرهنگیان و اولیای دانش آموزان حداقل 40 میلیون مخاطب مستقیم داریم، بنابرین کوچکترین تصمیم …

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در پاییز 95 – بشار نیوز

besharnews.ir/…/News-برگزاری_آزمون_استخدامی_آموزش_پرورش_…
Translate this page

Aug 23, 2016 – سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «تعداد دقیق ردیف استخدامی سال جاری، چگونگی و زمان …

اخبار جدید استخدام در آموزش و پرورش شهریور 95 – سایت تفریحی

biafun.com › اخباراجتماعی
Translate this page

Aug 27, 2016 – اخبار جدید از استخدام ها در آموزش و پروش شهریور 95 که مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوز و ردیف استخدامی پارسال و امسال …

اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95

www.khanemoshavere.com/…/اعلام-زمان-برگزاری-آزمون-استخدامی-آ…
Translate this page

زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 95 آموزش و پرورش شهریورماه خواهد بود. آقای علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در این رابطه اظهار داشت: این وزارتخانه نیازمند ده هزار معلم …

آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهریور 95 | اخبار | جزئیات

nex1-music.nasrblog.com/آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش-شهریور-…
Translate this page

Jul 31, 2016 – برچسب ها: استخدام آموزش و پرورش (اخبار استخدامی 95 + تجربیات آزمون 94)، زمان استخدام آموزش و پرورش در سال 95 (استخدام جدید)، برگزاری آزمون …

استخدام اموزش پرورش رفسنجان 95 – اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=استخدام+اموزش+پرورش+رفسنجان+95
Translate this page

کمبود نیرو در آموزش و پرورش رفسنجان جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید مدیر آموزش و پرورش رفسنجان گفت: آموزش و …

مرجع سوالات استخدام آموزش و پرورش 95

medutest.ir/
Translate this page

آخرین خبر استخدام اموزش و پرورش مهر 95 +همه موارد. خبر فوری: دفترچه … با عرض سلام خدمت متقاضیان استخدام در سازمان آموزش و پرورش در سال 95. امروز قصد دارم چند وب …

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 | نمونه سوالات سومین آزمون …

failha.com/نمونه-سوالات-استخدامی-آموزش-و-پرورش-95/5278
Translate this page

May 18, 2016 – استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵ (خبر استخدام جدید) |نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۹۵″دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۹۵″دانلود …

زمان و تاریخ دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 – ایران مرجع …

pgs.parsiblog.com/…/زمان+و+تاريخ+دقيق+آزمون+استخدامي+آموزش+…
Translate this page

Sep 6, 2016 – تاریخ و زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 …………………………………………………………………………………. نتیجه تصویری برای …

جزییات ثبت نام استخدامی پیمانی آموزش و پرورش تیر و مرداد 95

film-music-download103.rozblog.com/…/جزییات-ثبت-نام-استخدا…
Translate this page

Jun 2, 2016 – ۱۰ ساعت پیش – استخدام آموزش و پرورش (تجربیات آزمون + اخبار استخدامی سال ۹۵). انتشار در پنج … اطلاعیه اعلام اسامی یک برابر ظرفیت آزمون …

خبر استخدام آموزش و پرورش شهریور 95 – زیگیل

zigil.ir/786_خبر-استخدام-آموزش-و-پرورش-شهریور-95.html
Translate this page

Jul 30, 2016 – خبر استخدام آموزش و پرورش شهریور 95 ، خبر استخدام اموزش پرورش ، متقاضی ۱۰ هزار نفر نیروی دارای مدرک لیسانس به بالا می باشیم که …. همچنین 10 …

اخبار آموزش و پرورش,اخبار فرهنگیان,اخبار معلمان,اخبار دانش آموزان

khabarpu.com/pu/site-pu/medu/education-news.htm
Translate this page

آخرین اخبار آموزش و پرورش,اطلاعیه ها و بخش نامه های فرهنگیان,آخرین اخبار فرهنگیان,اخبار … ازمون استخدامی نزدیک است-سوالات استخدامی اموزش و پرورش ویژه ازمون 95.

آخرین خبر از تغییر زمان آزمون استخدامی متمرکز آموزش پرورش 12 مرداد 95

javuni.ir/news/127090
Translate this page

Aug 2, 2016 – به گزارش سایت خبری ممتاز نیوز:این دستور حسن روحانی در پی اعلام خبر برگزاری آزمون جامع استخدامی و عناوین شغلی و سهمیه‌های تبعیض‌آمیز …

استخدام آموزش و پرورش و جذب 27 هزار معلم در سال 95، مرداد 95 – باروت

www.baroot.com/…/استخدام-آموزش-و-پرورش-و-جذب-27-هزار-معلم-د/
Translate this page

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: از ابتدای مهر ماه امسال ۲۷ هزار معلم به استخدام آموزش و پرورش کشور در می آیند .

استخدام آموزش و پرورش (اخبار آزمون) · جدید 95 -گهر

gahar.ir/استخدام-آموزش-و-پرورش-اخبار-آزمون/
Translate this page

جهت بحث و تبادل نظر با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی آموزش و پرورش به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید. دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و …

500 سهیمه استخدامی آموزش و پرورش ویژه سیستان و بلوچستان – خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/489594/provinces/s
Translate this page

Dec 17, 2015 – معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از تخصیص 500 ردیف … آیا در شهریور95در استان سیستان و بلوچستان آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام …

استخدام در آموزش و پرورش در سال 95 – مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس

sabztadris.ir/1395/03/24/استخدام-در-آموزش-و-پرورش-در-سال-95/
Translate this page

Jun 13, 2016 – استخدام آموزش پرورش در سال 95 به چه صورت می باشد.آیا پذیرش در سال 95 و استخدام موجود می باشد یا خیر؟ مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس پاسخ …

استخدام آموزش و پرورش در سال 1395 – منابع آزمون استخدام سال 95 آموزش …

www1.birblog.ir/post-290918.html
Translate this page

Mar 8, 2016 – پايگاه اطلاع رساني منابع آزمون با رعايت قوانين و مقررات نظام جمهوري اسلامي ايران راه اندازي شده است . به اطلاع مي رساند درج نظراتي كه حاوي مطالب …

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 برگزار نمی شود – کنکور

konkur.in › آزمون استخدامی
Translate this page

Jan 11, 2016 – محمد حسین سلیمی جهرمی درباره استخدام 14 هزار نیرو برای سال تحصیلی آینده در آموزش و پرورش اظهار داشت: آموزش و پرورش برای سال تحصیلی آینده …

استخدام 5000 نیروی جدید در آموزش و پرورش – تدبیر و امید

tadbirvaomid.ir/fa/news/40947/استخدام-5000-نیروی-جدید-در-آموزش-و-پرورش
Mar 11, 2015 – نظری اظهار کرد: این برنامه جذب نیروی انسانی پس از اجرای سیاست انقباضی در وزارت آموزش و پرورش در سال های تحصیلی 94 – 93 (کنونی) و 95 – 94 …

آموزش و پرورش سال آینده آزمون استخدامی دارد – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/…/آموزش-و-پرورش-سال-آینده-آزمون-استخدامی-دارد
Translate this page

Feb 7, 2016 – وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در سال آینده پس از اخذ مجوز خبر داد و گفت: بیش از 15 هزار معلم در مهر 95، از دانشگاه فرهنگیان …

آنا | پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی از مهر 95 وارد کلاس درس می‌شوند/ در مهر …

www.ana.ir › اجتماعیآموزش و پرورش
Translate this page

Sep 14, 2015 – وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در 27 شهریور ماه برای پذیرش 5 هزار نفر برگزار می‌شود، گفت: این برای اولین بار …

آبشارنیوز » جزئیات استخدام آموزش و پرورش درسال 95

abshar-news.ir/جزئیات-استخدام-آموزش-و-پرورش-درسال-95/
Translate this page

Dec 23, 2015 – خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش گفت: در ردیف بودجه سال ۹۵ سهمیه استخدام به وزارت آموزش و پرورش داده شده است اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی …

جدول رشته های استخدامی آموزش پرورش 15/5/94 | جدید 95 | دانلود 2016

nowruz95-photo2016.ir/…/جدول-رشته-های-استخدامی-آموزش-پرورش-…
Translate this page

Aug 6, 2015 – اموزش پرورش 15 مرداد 94، آزمون اموزش پرورش 94، شرایط اموزش پرورش 15 مرداد94، زمان ازمون اموزش پرورش15مرداد94، جدول رشته های استخدامی آموزش …

دلنا | استخدام آموزش و پرورش 95

www.delna.ir/tag/استخدام-آموزش-و-پرورش-95Translate this page

استخدام آموزش و پرورش 95. … سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام آموزش و پرورش ۹۴ · سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام آموزش و پرورش ۹۴.

استخدام آموزش و پرورش (خبر استخدام ۹۵) – پست نما

www.postnama.ir/post/…/استخدام-آموزش-و-پرورش-خبر-استخدام-.ht…
Translate this page

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید … آموزش و پرورش 95 رشته های مورد نیاز,استخدام آموزش و پرورش 91,استخدام آموزش و پرورش 95 …

استخدام سازمان آموزش و پرورش در سال 95

medutest.ava.irbloger.xyz/post465573.html
Translate this page

Aug 27, 2016 – به اطلاع می‌رساند که وزارت آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد ۱۰۰۰۰ نفر بصورت پیمانی اقدام می نماید که نحوه …

شرایط سنی متقاضیان آزمون استخدامی آموزش و پرورش – سایت خبری …

www.tabnak.ir › اجتماعیداخلی
Translate this page
Rating: 84% – ‎3,434 reviews

Aug 8, 2015 – رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، شرایط سنی و چگونگی محاسبه سنوات متقاضیان شرکت در آزمون …

منابع 95 استخدام آموزش و پرورش

منابع-استخدام-آموزش-پرورش.dibablog.com/
Translate this page

BlogAndPostDesc-> – منابع 95 استخدام آموزش و پرورش.

تست دانلود | سوالات استخدامی و مصاحبه – آزمون استخدام آموزش و پرورش 95

testdownload.ir/tag/آزمون-استخدام-آموزش-و-پرورش-95
Translate this page

آخرین خبرهای از آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 از زبان وزیر آموزش و پرورش به همراه جزوات و نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ادامه مطلب.

استخدام آموزش و پرورش در سال 95 » کندو – سایت استخدام و کنکور

kandoocn.com/index.php?do…استخدام+آموزش+و+پرورش…95
Translate this page

سئالات استخدامی دستگاه های اجرایی سال 95استخدام ۲۰ هزار نفر در سال جدید در آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش در سال …

تکذیب استخدام آموزش و پرورش 95 – ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=تکذیب+استخدام+آموزش+و+پرورش+95
Translate this page

تکذیب استخدام آموزش و پرورش 95 … آزمون استخدام در آموزش و پرورش معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد درخواستی ما از سازمان مدیریت …

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

meduir-blogir.blogsreader.tk/
Translate this page

3 days ago – اگر میخواهید با کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 شگفت زده شوید ما برای شما یک پک ویژه شامل هر نمونه سوالی که شما جهت …

میگنا – پنج هزار مربي بهداشت در آموزش و پرورش استخدام مي شوند

www.migna.ir/vdcg.u9xrak93zpr4a.html
Translate this page

سلام و عرض ادب و خسته نباشید می خواستم بدونم امسال مهرماه که شروع کنم بهداشت مدارس بخونم تا موقع فارغالتحصیلیم یعنی 2 سال دیگه میتونم استخدام آموزش و پرورش …

شرایط استخدام آموزش و پرورش 95 – بازتاب 24

baztab24.com/search/?q=شرایط+استخدام+آموزش+و+پرورش+95
Translate this page

جامعه > مشکلات مردم – مجوز و ردیف استخدامی پارسال و امسال برای جذب معلم در آموزش و پرورش به صورت پیمانی برای همه صادر شده است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، …

اخبار-جزئیات استخدام آموزش و پرورش در سال 95 – سروستان ما

sarvonline.ir/news/…/جزئیات-استخدام-آموزش-و-پرورش-در-سال-95
Translate this page

Dec 23, 2015 – وزیر آموزش و پرورش گفت: در ردیف بودجه سال ۹۵ سهمیه استخدام به وزارت آموزش و پرورش داده شده است اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز صادر کند …

کتابچه سوالات استخدام اموزش و پرورش+pdf : تابستان سال نود و پنج

آموزش-پروش.najiblog.com/…/کتابچه+سوالات+استخدام+اموزش+و+پ…
Translate this page

Sep 6, 2016 – سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 (عمومی+تخصصی+دفترچه ها+پاسخ نامه). www.e-soal.ir/دانلود-سوالات-استخدامیآموزش-و-پرورش/. نمونه سوالات …

نحوه جذب معلم ورزش در اداره آموزش و پرورش | اخبار عمومی – شاپرک

www.shaparack.ir/…/808-نحوه-جذب-معلم-ورزش-در-اداره-آموزش-و-پرو…
Translate this page

Jun 5, 2013 – نحوه جذب معلم ورزش در اداره آموزش و پرورش , استخدام معلم ورزش. … از سوی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش ، آقای کیومرث هاشمی اعلام شد …… +1 #95 جواب: نحوه جذب معلم ورزش در اداره آموزش و پرورش — لیسانس تربیت بدنی …

سایر استخدام – استخدام آموزش و پرورش و سوادآموزی 95

other-employment.soodiran.com/index.php?ID=78547
Translate this page

Sep 18, 2016 – استخدام ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال جاری فانی در خصوص استخدام در این وزارتخانه گفت: امسال 10 هزار نفر از طریق کنکور سراسری جذب شده …

خانه | شروع استخدام آموزش و پرورش در سال 95 +شرایط

chaboknews.ir/page-159298.html
Translate this page

استخدام آموزش و پرورش در سال 95 (اعلام زمان آزمون) | ایران استخدام. iranestekhdam.ir/زمان-استخدامآموزش-و-پرورش/Translate this page. 14 hours ago – ایران استخدام گام …

زمان و تاريخ دقيق آزمون استخدامي آموزش و پرورش سال 95

www.bestofday.ir/reader/text/201609061310178764
Translate this page

Sep 6, 2016 – زمان و تاریخ دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 , تعداد نیروی مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95 ، تاریخ و زمان آزمون استخدامی آموزش.

تکذیب استخدام آموزش و پرورش 95 جستجو در خبرچه | خبرچه

khabarche.ir/جستجو/تکذیب+استخدام+آموزش+و+پرورش+95
Translate this page

تکذیب استخدام آموزش و پرورش 95 خبر چه. … تکذیب اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش … اطلاعیه های ادامه مراحل آموزش پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش.

استخدام آموزش و پرورش 95

enews.etedaal.ir/news/t/5884910/__استخدام_آموزش_و_پرورش_95Translate this page

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری سازمان سنجش؛ وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمين نيروي انساني متعهد و كارآمد مورد نياز، براساس مجوز شماره …

نمونه سوالات استخدامی رایگان

www.file99.ir/
Translate this page

سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی; آزمون استخدامی آموزش و پرورش; آزمون … سوالات استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 95،سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی …

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش مهر95 – مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=ثبت+نام+آزمون+استخدامی+آموزش+وپرورش…
Translate this page

چنانچه درخواست مجوز این ۱۰ هزار نیروی معلم از سوی سازمان امور اداری و استخدامي به آموزش و پرورش ارسال شود آزمون استخدامي نیز در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

استخدام آموزش و پرورش 95 در 14 رشته – دنیای خبر

donyaekhabar.com/search/?q=استخدام+آموزش+و+پرورش+95+در…
Translate this page

فارس/ وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام نیرو در آموزش و پرورش تعطیل نشده است بلکه در حال حاضر دانشگاه فرهنگیان در حال پرورش نیروی انسانی و معلم است.

سوالات پرتکرار استخدام اموزش و پرورش+پاسخنامه اش | ياس – صفحه اصلي

1000ta2000-blog.ea3.ir/page-284400.html
Translate this page

… و پر تکرار (همراه با . سوالات پرتکرار استخدام آموزش و پرورش +PDF : من یار مهربانم … سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 (عمومی+تخصصی+دفترچه ها+پاسخ …

استخدام – استخدام آموزش و پرورش 95 – ایران مدرس

www.iranmodares.com/Employment-index.php?…استخدام+آموزش…
Translate this page

آگهی استخدام آموزش و پرورش و دولتی و غیردولتی مرداد 95، آگهی استخدام با مهلت 10 مرداد95، آگهی استخدام 6 و 7 مرداد 95، آگهی های استخدامی جدید مرداد95، استخدام کرج و …

آزمون استخدامی آموزش و پرورش مهر95 – خبر 24

www.khabar-24.com/search/?q=آزمون+استخدامی+آموزش+و+پرورش…
Translate this page

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش زمان و ضوابط برگزاری آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش را تشریح کرد. به گزارش نامه نیوز، …

معلمان شرکتی مظلوم ترین معلمان تاریخ

moalemsherkati.blogfa.com/
Translate this page

در سال 88 که معلم شرکتی بودم سایت آموزش و پرورش منطقه مان را راه اندازی کرده بودم . … مربیان زحمتکش پیش دبستانی هم بدون آزمون در اولویت استخدام قرار می گرفتند و ….. درآزمون پنج شنبه مورخ 95/6/18 نشده ویاحدنصاب نمره لازم (35)راکسب ننموده اند می …

استخدام آموزش و پرورش 95 | سایت تفریحی افق,عکس,فیلم,دانلود

ofoghfun.com/tag/استخدام-آموزش-و-پرورش-95/
Translate this page

بایگانی برچسب ها: استخدام آموزش و پرورش 95 … سایت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ + جزییات سایت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ + جزییات آزمون …

استخدام اموزش پرورش مهر95 – بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

aban7-ba.smartfeed.ir/search/استخدام+اموزش+پرورش+مهر95
Translate this page

4 hours ago – سوالات استخدام هلال احمر 95 در سراسر کشور دانلود سوالات استخدام … اعلام ضوابط استخدام آموزش و پرورش + منابع استخدامی آموزش و پرورش نتایج اولیه …

آغاز ثبت نام مجدد در سومین آزمون استخدامی/ جذب ۱۰ هزار نفر برای آموزش …

tnews.ir/news/32b671536533.html
Translate this page

8 hours ago – ثبت نام مجدد برای سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از امروز … 11 مهر تا شنبه 17 مهر 95 ) فراهم شد همچنین افرادی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند … وزارت آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد …

تاریخ شروع استخدام آموزش پرورش در سال 95 | جستجو | بلوگل

www.bloogle.ir/…/تاریخ+شروع+استخدام+آموزش+و+پرورش+در+سال…Translate this page

شروع ثبت نام و دریافت اطلاعات از متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 – جهت ثبت نام و ورود اطلاعات شخصی و تحصیلی خود برای شرکت در ازمون …

مرجع فارسی سوالات تقریی رایگان استخدام آموزش پرورش 95 | جستجو |

marjafarsi.ir/…/سوالات+تقریی+رایگان+استخدام+آموزش+پرورش+95…
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 جهت دانلود کلیک کنید نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 جهت دانلود کلیک کنید نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش …

استخدام آموزش پرورش 95 : استخدام

shop.employmentnews.ir/tag/استخدام-آموزش-پرورش-95
Translate this page

اخبار استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید خبر ۱۸ بهمن ۹۴ : آموزش و پرورش سال آینده …

سوالات استخدام آموزش و پرورش سال 95 : همایون شجریان

استخدام-آموزش-و-پرورش.download-questions-free.ir/…/سوالات+است…

Searches related to استخدام آموزش پرورش 95

رشته های استخدامی آموزش و پرورش 95

استخدام آموزش و پرورش سال 95

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 95

آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

جدول رشته های استخدامی آموزش و پرورش

استخدام دولتی سال 95


خبر ۱۰ مهر ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اصلاحات دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام و شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور و همچنین آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهریورماه سال ۱۳۹۵

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۹۵/۶/۷ و ۹۵/۶/۲۱ با توجه به اعلام سازمان اداری واستخدامی کشور اصلاحات جدید ذیل در دفترچه راهنمای مذکور صورت گرفته، ضرورت دارد داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با عنایت به توضیحات ذیل در صورت علاقه‌مندی با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود از تاریخ ۹۵/۷/۱۱ لغایت ۹۵/۷/۱۷ اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که در این آزمون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، در صورت تمایل برای ثبت‌نام لازم است با توجه به دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام (سومین آزمون استخدامی متمرکز و استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) و همچنین اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ ۹۵/۴/۳۱ و ۹۵/۵/۴ مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور در بازه زمانی فوق (۹۵/۷/۱۱ الی۹۵/۷/۱۷) نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمایند. آزمون برای کلیه داوطلبان در روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۱ برگزار خواهد شد.

*ضمناً پیرواطلاعیه های منتشره درتاریخ ۹۵/۶/۷ و ۹۵/۶/۲۱ لازم به توضیح است اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدام برای شغل‌محلهای وزارت آموزش و پرورش در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۱۴ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از این قسمت دنبال کنید
احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در آبان ماه (۷ مهر ۹۵)
۲۰ هزار نفر سالجاری در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند  (۴ مهر ۹۵)
خبر جذب ۲۷ هزار نیروی تازه در آموزش و پرورش (۳ مهر ۹۵)
جذب آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش (۳ مهر ۹۵)
احراز صلاحیت حدود ۹۰ درصد مهارت آموزان متقاضی خدمت پیمانی در آموزش و پرورش (۲ مهر ۹۵)
شرایط جذب آموزش و پرورش اعلام میشود (۳۱ شهریور ۹۵)
اعلام نتایج آزمون احراز صلاحیت استخدامی آموزش و پرورش (۲۸ شهریور ۹۵)
استخدام ۲۰ هزار نفر امسال در آموزش و پرورش (۲۸ شهریور ۹۵)
ورود ۱۳ هزار معلم به پایه ابتدایی/کمبود نیرو داریم (۲۶ شهریور ۹۵)
احتمال تغییر زمان آزمون های استخدامی از سوی دولت (۲۵ شهریور ۹۵)
جزئیات اولویت متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (۲۳ شهریور ۹۵)
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی، آموزش و پرورش
جزئیات برگزاری ۲ آزمون استخدامی در مهر و آبان امسال (۱۶ شهریور ۹۵)
احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش در مهر ۹۵ (۱۴ شهریور ۹۵)
احتمال برگزاری همزمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش و آزمون استخدامی فراگیر (۱۵ شهریور ۹۵)
تشریح آخرین وضعیت استخدام‌ها در سال جاری (۱۳ شهریور ۹۵)
اطلاعیه سازمان سنحش در خصوص زمان اعلام شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش (۷ شهریور ۹۵)
برگزاری همزمان دو آزمون استخدامی و فرهنگیان در یک ماه آینده (۷ شهریور ۹۵)
مجوز استخدام ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد (۷ شهریور ۹۵)
خبر جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش پرورش (۶ شهریور ۹۵)
استخدام‌ها در آموزش و پرورش «پیمانی» است (۶ شهریور ۹۵)
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهریور یا مهر امسال (۴ شهریور ۹۵)
استخدام های وزارت آموزش و پرورش در راستای مصوبه مجلس است (۴ شهریور ۹۵)
آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرچه سریعتر برگزار شود ( ۴ شهریور ۹۵)
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در پاییز (۲ شهریور ۹۵)
اخذ مجوز استخدام ۱۰ هزار نیروی آموزش و پرورش (۲ شهریور ۹۵)
احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهریور امسال (۳۰ مرداد ۹۵)
درخواست مجوز استخدام ۵۰۰۰ معلم از سازمان امور اداری و استخدامی (۳۰ مرداد ۹۵)
تکذیب اعلام شماره حساب برای استخدام در آموزش و پرورش (۳۰ مرداد ۹۵)
ضوابط «استخدام» در آموزش و پرورش اعلام شد (۲۷ مرداد ۹۵)
پیشنهاد استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال ۹۶ (۲۳ مرداد ۹۵)
نقض قانون با برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش (۲۳ مرداد ۹۵)
اختلاف نظر میان سازمان مدیریت و آموزش و پرورش بر سر ردیف استخدام (۲۰ مرداد ۹۵)
اخذ مجوز آزمون استخدامی آموزش و پرورش در آینده‌ای نزدیک (۲۰ مرداد ۹۵)
منتظر استخدام ۱۰ هزار معلم باشید (۱۹ مرداد ۹۵)
پیگیری جذب ردیف استخدامی برای آموزش‌وپرورش از نیروهای بومی (۱۶ مرداد ۹۵)
۲۷ هزار معلم جدید وارد آموزش و پرورش ‌می‌شود (۱۳ مرداد ۹۵)
استخدام ۵ هزار نفر از طریق آزمون با رعایت ضوابط در آموزش و پرورش (۱۱ مرداد ۹۵)
شهریور ماه،موعدبرگزاری آزمون استخدامی آموزش وپرورش (۶ مرداد ۹۵)
جزئیات برگزاری آزمون استخدامی معلمی برای ۱۰ هزار نفر (۶ مرداد ۹۵)
برگزاری آزمون آموزش و پرورش استخدامی در شهریور (۴ مرداد ۹۵)
آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مسیر تحقق (۴ مرداد ۹۵)
وزیر آموزش پرورش: منتظر صدور مجوز آزمون استخدامی سال ۹۵ هستیم (۴ مرداد۹۵)
برگزاری آزمون استخدام ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش در شهریور (۲ مرداد ۹۵)
ورود ۲۷ هزار معلم جدید به مدارس (۳۰ تیر ۹۵)
پیگیری جذب ۲۰ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (۲۹ تیر ۹۵)
استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان (۲۸ تیر ۹۵)
استخدام ۲۰ هزار نیرو در برنامه امسال آموزش و پرورش (۲۸ تیر ۹۵)
آگهی آزمون استخدامی آموزش و پرورش بزودی منتشر می شود (۲۶ تیر ۹۵)
تعیین سهمیه خانواده ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (۲۱ تیر ۹۵)
عدم تغییر شرایط پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش (۲۰ تیر ۹۵)
جزئیات آزمون ارزشیابی صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان (۱۹ تیر ۹۵)
۱۰ اقدام آموزش و پرورش برای استخدام نیروی انسانی (۱۹ تیر ۹۵ )
وزارت آموزش‌وپرورش، تقاضای استخدام ۱۰هزار نیرو داده است (۱۹ تیر ۹۵)
ارایه درخواست جذب ۲۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش به سازمان مدیریت (۱۶ تیر ۹۵)
خبر استخدام آموزش و پرورش صحت ندارد (۸ تیر ۹۵)
آموزش و پرورش یزد، آزمون استخدامی ندارد ( ۶ تیر ۹۵)
تکذیب خبر آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمان (۶ تیر ۹۵)
مطالب شبکه های اجتماعی درباره ثبت نام آزمون استخدامی نادرست است (۵ تیر ۹۵)
آموزش و پرورش خوزستان اطلاعیه ثبت نام استخدامی این سازمان را تکذیب کرد(۵ تیر ۹۵)
وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در انتظار پاسخ سازمان مدیریت (۲ تیر۹۵)
وزیر آموزش و پرورش: پیشنهاد استخدام ۲۰ هزار نفر را داده ایم(۲۳ خرداد ۹۵)
جذب ۵ هزار نفر از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها در آموزش و پرورش (۱۸ خرداد۹۵)
جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵ (۸ خرداد ۹۵)
استخدام اداره آموزش و پروش استثنایی شهرستان های تهران (۳۰ اردیبهشت ۹۵)
جذب ۱۸ هزار معلم در وزارت آموزش و پرورش (۳۰ اردیبهشت ۹۵)
پیگیری وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری (۲۸ اردیبهشت۹۵ )
جذب فارغ التحصیلان دیگر دانشگاهها در آموزش و پرورش ادامه می یابد (۱۳ اردیبهشت ۹۵)
آزمون استخدام ۱۰ هزار معلم در سال ۹۵(۱۲ اردیبهشت ۹۵)
اعلام اولویت های استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ (۱۲ اردیبهشت ۹۵)
درخواست برگزاری آزمون استخدامی و جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش (۱۲ اردیبهشت ۹۵)
ورود ۱۸ هزار معلم به آموزش و پرورش (۱۱ اردیبهشت ۹۵)
برگزاری آزمون جذب نیروهای آزاد در آموزش و پرورش زنجان (۱۱ اردیبهشت ۹۵)
درخواست استخدام آموزش و پرورش برای سازمان مدیریت صادر شده است (۱۰ اردیبهشت ۹۵)
حدود ۱۹ هزار معلم از مهر امسال وارد مدارس کشور می‌شوند (۸ اردیبهشت ۹۵)
ورود ۱۷ هزار معلم به مدارس از مهر ۹۵ (۵ اردیبهشت ۹۵)
جذب ۵ هزار معلم در سال جاری(۵ اردیبهشت ۹۵)
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری (۵ اردیبهشت ۹۵)
استخدام آموزش و پرورش در ۱۴ رشته (۴ اردیبهشت ۹۵)
اطلاعیه جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۶-۹۵(۴ اردیبهشت ۹۵)
آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود (۱ اردیبهشت ۹۵)
ارائه درخواست استخدام در آموزش و پرورش به سازمان مدیریت (۳۱ فروردین ۹۵)
۱۷ هزار استخدامی جدید جذب مدارس کشور می شوند (۲۹ فروردین ۹۵)
ابلاغ دستور العمل جذب و بکارگیری معلمان در سال ۹۵ (۲۸ فروردین۹۵)
منتظر کسب مجوز استخدام در آموزش و پرورش هستیم(۲۸ فروردین ۹۵)
عدم توافق با بانکها برای اعطای وام به پذیرفته شدگان آزمون آموزش و پرورش (۲۱ فروردین ۹۵)
استخدام ۱۶ هزار نفر  آموزش و پرورش و وزارت بهداشت (۲۱ فروردین ۹۵)
همه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شانس جذب در آموزش و پرورش را دارند (۱۸ فروردین ۹۵)
سردرگمی پذیرفته‌شدگان استخدامی آموزش و پرورش (۱۶ فروردین ۹۵)
اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ (اخبار لحظه به لحظه)


 اخبار استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴ (مربوط به استخدامی گذشته)

جهت مجتمع نمودن تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش (سال ۹۴) مبحث زیر که شامل تمامی اخبار است تهیه گردید.

جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های استخدامی آموزش و پرورش (سال ۹۴) اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش  اینجا کلیک نمایید

__________________________________

آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴:

جهت مشاهده شرایط آگهی استخدامی آموزش‌ و پرورش (سال ۹۴) اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش پرورش (سال ۹۴) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده شهرهای مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش پرورش (سال ۹۴) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده  مواد آزمون‌ استخدامی آموزش و پرورش (سال ۹۴) به صورت تفکیک شده اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه ی نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

 

 

پاورقی

 • دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام
 • شروع استخدام های جدید در سال ۹۵
 • استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها)
 • استخدام آموزش و پرورش (انتشار دفترچه آزمون ۱۴ مهر)
 • سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (ثبت نام مجدد)
 • استخدام دستیاران ستادی (اطلاعیه مصاحبه)

 

دیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۴۷,۰۶۶ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : mmm

  ارسال : 95/07/12

  ساعت ارسال : 12:15

  کد دیدگاه : 939194

  پاسخ

  من دفترچه دستگاهایی اجرایی رو دقیق مطالعه نکردم رشته علوم تربیتی شهر ارومیه رو بر میدارن؟؟؟؟؟؟؟//

  پاسخ
  • نقل قول : سعيددر : 95/07/12 14:03:58 پاسخ

   اگر وقت و حوصله مطالعه دفترچه را ندارید در صفحه ثبت نام و سمت راست روی “کد خوشه های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی” کلیک کرده و عنوان رشته را بنویسید و جستجو کنید

   کاربری : الهه ارسال : 95/07/12

   ساعت ارسال : 11:25

   کد دیدگاه : 939143

   ایارشته تربیت بدنی جزوازمون استخدامی هست یانه لطفاجواب بدین

   پاسخ
   کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/12

   ساعت ارسال : 11:11

   کد دیدگاه : 939130

   پاسخ

   سلام الهه ام ایارشته تربیت بدنی جزوازمون استخدامی هست البته تودفترچه رشته تربیت بدنی نبودلطفابهم جواب بدین

   پاسخ
   • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/12 11:33:38 پاسخ

    کدوم دفترچه رو میگید؟ هنوز که اموزش و پرورش چیزی نگفته که.اون دفترچه هم مال سیستان بوده فقط.منم نمیدونم میگیرن یا نه.منم تربیت بدنی ام

    • نقل قول : hi.sportدر : 95/07/12 13:06:14 پاسخ

     هم رشته ای های عزیز حتما هست نگران نباشین
     برید درس بخونین…

    • نقل قول : hi.sportدر : 95/07/12 13:09:00 پاسخ

     با سلام خدمت ادمین محترم
     در صورت امکان یک گروه جهت بحث حول محور استخدام در شبگه اجتماعی تشکیل دهید تا دوستان بتوانند اونجا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند

     • نقل قول : adminدر : 95/07/12 13:27:54 پاسخ

      ضمن تشکر از توجه شما دوست عزیز، خارج از چهارچوب این سایت مدیریت فضای دیگری برامون امکانپذیر نیست

      کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/12

      ساعت ارسال : 11:08

      کد دیدگاه : 939126

      سلام رشته تربیت بدنی جزوی ازازمون استخدامی هست یانه

      پاسخ
      • نقل قول : hi.sportدر : 95/07/12 11:57:20 پاسخ

       سلام به احتمال خیلی زیاد هست
       منم تربیت بدنیم..

       کاربری : سارا ارسال : 95/07/12

       ساعت ارسال : 10:50

       کد دیدگاه : 939113

       چرا رشته مهندسی شیمی در هیچ ازمون استخدامی جایگاهی نداره اگر این رشته کاربردی نداره لطفا دانشجو نگیرن تا ما اینجور سرگذدان نباشیم…..

       پاسخ
       کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/12

       ساعت ارسال : 10:33

       کد دیدگاه : 939095

       سلام دختری هستم۲۲بافوق دیپلم پتروشیمی بیکار????

       پاسخ
       کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/12

       ساعت ارسال : 07:52

       کد دیدگاه : 938944

       پاسخ

       سلام. رشته مهندسی علوم کشاورزی جزو رشته های مورد نیاز ازمون استخدامی هس! لطفا جواب بدین! ؟

       پاسخ
       • نقل قول : مـــریم.حدر : 95/07/12 10:34:55 پاسخ

        سلام ایارشته پتروشیمی جز رشته های استخدامی اموزش و پرورش هست یا ن؟لطفاجواب بدین????

        کاربری : محمد ارسال : 95/07/12

        ساعت ارسال : 00:56

        کد دیدگاه : 938840

        سلام ادمین عزیز آموزش و پرورش رشته زمین شناسی جذب میکنه یا نه؟

        پاسخ
        کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/12

        ساعت ارسال : 00:00

        کد دیدگاه : 938800

        پاسخ

        سلام
        ادمین عزیز ممکنه جواب منو بدین
        استخدامی آموزش و پرورش همون شهرها و تعدادیه که الان توی دفترچه هست یا استخدامی جدیدیه؟با کدرشته محل و تعداد متفاوت
        ممنون میشم که جوابمو بدین

        پاسخ
        • نقل قول : adminدر : 95/07/12 00:34:59 پاسخ

         هنوز که دفترچه منتشر نشده دوست عزیز.
         کدوم دفترچه رو میفرمایید؟

         کاربری : سوگند ارسال : 95/07/11

         ساعت ارسال : 23:32

         کد دیدگاه : 938772

         سلام منابع درسای عمومی چیاست،چی باید بخونیم ممنون

         پاسخ
         کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/11

         ساعت ارسال : 23:32

         کد دیدگاه : 938771

         سلام منابع درسای عمومی چیاست،چی باید بخونیم ممنون

         پاسخ
 • کاربری : ali ارسال : 95/07/11

  ساعت ارسال : 23:18

  کد دیدگاه : 938749

  پاسخ

  شب خوش ادمین/
  میدونم حرفم ربطی به استخدام نداره ولی یک روانپزشک استخدام کن تا افراد بتونن مشکلاتشوون رو حل کنند. اکثر بیکاران با معضلات روحی دست وپنجه نرم میکنند. کلا همه چیزموون شده استخدامهایی که مثل حلزون پیش میره روندشوون اصلا چیزی بعنوان زندگی وجوود نداره.. از عالم و ادم زخم زبوون میشنویم شدیم سربار خانواده… اینا ناخوداگاه فشار روانی به افراد وارد میکنه که اگه به طور صحیح مدیریت نشه میتوونه عواقب ناگواری داشته باشه… متاسفانه میبینیم طرف تو ۲۵ سالگی سکته کرده, افسرده شده, فشارخونیه, خودکشی و… همین عواقب ناگواره. کلا همه شدیم پر از انرژی منفی که اگه صحیح تخلیه نشه عواقب جبران ناپذیری داره

  پاسخ
  • نقل قول : نگاردر : 95/07/12 01:00:39 پاسخ

   دقیقا همینطوره…

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/12 02:03:27 پاسخ

   واقعا حق میدم بهتون، خیلی سخته، من که دیگه بریدم ، همش با خودم درگیرم، بعضی وقتا تعجب میکنم که من همون آدم خوش برخورد چند سال پیش بودم؟ چه آرزوها داشتم فک میکردم فوق لیسانسمو بگیرم فقط باید انتخاب کنم که کجا کار کنم بی لطلاع بودم از شرایط وخیم موجود، متاسفانه تو یکی از استخدامیا با اینکه از اآزمون و مصاحبه ها ی طاقت فرسا قبول شدم کلی هزینه دادم،و ..اما چون فوق لیسانسم ردم خواهند کرد، اولا نمیتونستم هضم کنم و مدام تو سایت بابچه های لیسانس بخث داشتیم، هرکس حقو به خودش میداد ولی واقعا حق همست، این جوونای خوب و پاک این کشور همه دنبال رستگاری و نون حلالن، همه میخان از طریق شایسته نون ببرن خونه چرا نباید کار نباشه، انشالله روزی برسه که انقدر کار زیاد باشه که جوونا انتخاب کنن بین کادها کدوم کار برن، از من که گذشت ۲۹ سالمه، و امسال آخرین فرصت….

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/12 09:49:55 پاسخ

    ارشد تا ۳۵ سال فرصت داره … خدابزرگه … توکل کن به خودش و همه جا دنبال کار باش
    ..اگه پسری و شهر خودتون خبری نیس برو شهر دیگه … بالاخره خدا خودش واست یه راهی باز می کنه … بهش اعتماد کن

    • نقل قول : aliدر : 95/07/12 10:59:06 پاسخ

     من پسرم و استان خودمم کار نیست. و رفتم واسه تهران ولی چون غیربومی بودم واسه گزینش دعوت نشدم. جاهای دیگه هم امثال مثل ما زیادن اونا که دست رو دست نمیزارن که مابریم تو شهرشوون کار کنیم. الان ۱۵ ماهه دنبال کارم تو استان ما اصن خبری از رشته ما نیست

  • نقل قول : بیکاردر : 95/07/12 14:24:39 پاسخ

   سلام, منم ارشد زیست دارم و چند ساله بیکارم ولی نباید در هر شرایطی امید به خدا رو از دست داد, درسته شرایط سختی است اما هرچی خدا بخواد, خودش همه را کمک میکنه .

 • کاربری : کریم ارسال : 95/07/11

  ساعت ارسال : 23:02

  کد دیدگاه : 938734

  پاسخ

  ادمین محترم و دوستان
  رشته مدیریت و برنامه ریزی اموزشی همان علوم تربتی – مدیرت و برنامه ریزی اموزشی است

  پاسخ
  • نقل قول : سنبلدر : 95/07/12 10:12:10 پاسخ

   سلامم آره همون رشته است.میگن بیشترین جذب درمقطع ابتدایی میباشد توکل برخدااااا

 • کاربری : محمد ارسال : 95/07/11

  ساعت ارسال : 22:54

  کد دیدگاه : 938727

  پاسخ

  هممون سر کاریم. اگه به متن خبر دقت کنید انگار چهارشنبه تازه قراره زمان ثبت نام و اومدن دفترچه اعلام بشه نه اینکه دفترچه بیاد!!!

  پاسخ
  • نقل قول : سنبلدر : 95/07/12 11:47:24 پاسخ

   سلام توکل بر خدا ته تهش اگه کار دولتی نشد میریم کادگرگری ….مثل پدرامون که کارگرن وبه جایی.نرسیدن

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/12 14:21:25 پاسخ

    سلام. همین منتظر ماندن خیلی آزار دهنده هستش وگرنه این هم مثل جاهای دیگه که رشته ما را نخواستن از همون اول رشته محل هارو اعلام میکردن

                 

1674 بازدید کل ، 6 امروز

  

شناسه آگهی : 68657f260ac5b82d

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر