خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

تماس بگیرید

استخدام وزارت نیرو ۹۶(شروع ثبت نام)

  • ارسال شده: اسفند 23, 1395 5:42 ق.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

استخدام وزارت نیرو (شروع ثبت نام)در سال 96

اطلاعیه وزارت نيرو در باره نحوه محاسبه ضرايب دروس و نمره¬كل¬سازي در آزمون استخدامي شركت‌هاي وابسته (غيردولتي) در سال 1396

پيرو انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام در آزمون شركت­هاي وابسته (غيردولتي) زيرمجموعه شركت‌هاي مادرتخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب كشور در تاريخ 18/12/95 به اطلاع داوطلبان شركت كننده در اين آزمون مي‌رساند همانطوريكه در دفترچه راهنماي مذكور اعلام گرديده به هر يك از داوطلبان، يك دفترچه سؤال عمومي و يك دفترچه سؤال اختصاصي داده خواهد شد كه روش نمره سازي، تعيين حدنصاب و … مطابق شرايط ذيل خواهد بود:
1- نمره كل دروس عمومي و دروس اختصاصي بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد و ضرايب دروس براي هر درس سئوالات عمومي و اختصاصي ضريب يك (1) خواهد بود.
2- نمره كل اوليه داوطلبان براساس ميانگين وزني با ضريب يك (1) براي نمره كل عمومي، و ضريب دو (2) براي نمره كل اختصاصي محاسبه خواهد شد.
تبصره : اين نمره‌كل ملاك تعيين حدنصاب خواهد بود و داوطلبان فاقد حدنصاب لازم در هر كدشغل‌محل، در رديف معرفي شدگان براي انجام مراحل مصاحبه قرار نخواهند گرفت.
3- داوطلبان داراي حدنصاب به ميزان دو برابر ظرفيت در كد شغل محل با توجه به سهميه‌هاي مندرج در دفترچه براي انجام مراحل مصاحبه براساس نمره كل نهايي كه حاصل‌ضرب نمره كل اوليه در ضريب مربوط به سهميه‌هاي بومي و ساير موارد اعلامي مي‌باشد، معرفي خواهند شد.
تبصره: ضريب بومي و ساير ضرايب فقط در نمره كل نهايي موثر است و در تعيين حدنصاب اعمال نخواهد شد.
4- به داوطلبان معرفي شده به مصاحبه پس از انجام مصاحبه توسط دستگاه پذيرنده نمره‌اي اختصاص خواهد يافت كه اين نمره، 25 درصد از نمره كل نهايي براي پذيرش را تشكيل مي‌دهد و مابقي نمره (75 درصد) مربوط به نمره كل نهايي اعلام شده در بند 3 اين اطلاعيه مي باشد.
5- گزينش مربوط به پذيرش نهايي از بين معرفي شدگان به مصاحبه براساس بالاترين نمره كل اعلام شده در بند 4 اين اطلاعيه و در هر يك از سهميه‌ها خواهد بود.
6- داوطلباني كه به هنگام ثبت‌نام، اطلاعات نادرست و جعلي (بخصوص در موارد مربوط به سهميه‌ها و ضوابط بومي) ارائه نموده و يا واقعيتي را كتمان نموده باشند و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شوند، هر زمان كه غيرواقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي آنها لغو شده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام، اقدام لازم طبق قوانين و مقررات به عمل خواهد آمد. لذا ضرورت دارد داوطلبان دقت لازم را در زمان ثبت نام براي درج و ارائه اطلاعات بعمل آورند.
7- ضريب مربوط به نمره كل نهايي داوطلبان ايثارگر 25 درصد براساس ضوابط اعلامي توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران صورت خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96


دفترچه راهنمای آزمون شرکت های وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو سال 1396 منتشر شد

شركتهاي وابسته (غيردولتي) زيرمجموعه شركتهاي مادرتخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب كشور، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و به استناد مجوزهاي استخدامي صادره و براساس موافقت مجمع عمومي شركتهاي وابسته (غيردولتي)، تعداد 1066 نفر را از بين فارغ التحصيلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي مورد تأييد وزارت علوم تحقيقات و فنّاوري، از طريق برگزاري آزمون استخدامي كتبي (عمومي و تخصصي)، مصاحبه و گزينش و كسب نمره حد نصاب لازم استخدام مينمايد. در بخش اول، شرايط عمومي استخدام، در بخش دوم، شرايط اختصاصي استخدام و در بخش سوم، امتيازات و سهميه هاي قانوني اعلام ميگردد.

جهت دانلود رشته های مورد نیاز آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

شرايط عمومي استخدام:
1 – داشتن تابعيت ايران
2 – انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني دائم براي آقايان
3 – عدم اعتياد به مواد مخدر و دخانيات
4 – نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر
5 – داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند
6 – اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
7 – التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
8 – دارا بودن شرايط احراز شغل متناسب با جداول نيازهاي استخدامي براي شغل محل موردتقاضا
9 – نداشتن منع قانوني براي استخدام و تعهد خدمتي به ديگر سازمانها
10 – داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين ثابت و پيماني دستگاههاي اجرايي و يا كاركنان مدت معين / دائم
شركتهاي وابسته (غيردولتي) زيرمجموعه صنعت آب و برق و يا بازخريد خدمت آنها باشند.
11 – احراز صلاحيتهاي عمومي به تأييد گزينش پس از قبولي در آزمون كتبي و مصاحبه

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

شرايط اختصاصي استخدام:
1 – داشتن مدرك تحصيلي متناسب با مقطع، رشته و گرايش تحصيلي اعلام شده در جداول نيازهاي استخدامي
2 – داشتن شرايط سني به شرح زير:
-حداكثر 28 سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از تاريخ 18 / 12 / 1367 )
-حداكثر 30 سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از تاريخ 18 / 12 / 1365 )
-حداكثر 32 سال براي مقطع كارشناسيارشد و بالاتر (متولدين بعد از تاريخ 18 / 12 / 1363 )
تذكر 1 : ملاك عمل براي محاسبه تاريخ فارغ التحصيلي، معافيت دائم و پايان خدمت نظام و ظيفه و محاسبه سن داوطلبان اولين روز ثبت نام ( 18 / 12 / 1395 ) ميباشد.
2 – 1 – موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر از مراجع ذي صلاح به حداكثر سن افزوده ميشود:
الف جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان كه حداقل يکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداكثر سن معاف ميباشند .
ب – رزمندگان با سابقه كمتر از ششماه حضور داوطلبانه در جبهه به ميزان مدت حضور در جبهه.
ج – مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت 24 ماه
د – سابقه كار در شركتهاي تابعه (دولتي) اعم از نيروهاي انجام كار معين، قرارداد كارگري، طرحي، تعاوني و حجمي و شركتهاي وابسته (غيردولتي) اعم از تأمين نيروي انساني، شركتي، حجمي و طرحي زيرمجموعه صنعت آب و برق حداكثر 8 سال ( 96 ماه)، مشروط به ارائه تأييديه سازمان مربوط و گواهي پرداخت حق بيمه به سازمانهاي بيمه معتبر
تذكر 2 : با احتساب تمامي موارد فوق، حداكثر سن داوطلبان به هيچ عنوان نبايستي از 40 سال (با توجه به تذكر 1) تجاوز نمايد.
داوطلباني ميتوانند نسبت به ثبتنام و شركت در آزمون اقدام نمايند كه تا تاريخ اولين روز ثبت نام آزمون ( 18 / 12 / 1395 ) فارغالتحصيل شده و خدمت وظيفه آنها پايان يافته و يا معافيت آنها قطعي شده باشد.
لازم به ذكر است گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان، كارت مربوط به وضعيت نظام وظيفه و تأييديههاي مربوط به جدول شماره 1 ، بايستي حداكثر تا روز تطبيق مدارك آماده و صادر شده باشد و به همراه ساير تأييديه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر يک از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و يا واقعيتي را كتمان نموده باشد و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شوند، هر زمان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي ايشان ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام، اقدام لازم طبق قوانين و مقررات به عمل خواهد آمد.

مراحل ثبت نام:
1 – تكميل فرم ثبتنام اينترنتي
2 – فايل عكس اسكن شده
داوطلب ميبايست يک قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير، اسكن نموده و فايل آن را براي ارسال از طريق برنامه ثبت نام اينترنتي آماده نمايد:
– عكس 43 كه در سال جاري گرفته شده باشد. (عكس تمام رخ)
– عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد .
– اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل 300×200 پيكسل و حداكثر 400×300 باشد .
– تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد .
– حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلوبايت بيشتر باشد .
– حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد .
– حتي الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد .
تبصره 1 : اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و …) قابل قبول نميباشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايند.
تبصره 2 : عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد .
تبصره 3 : درصورت ارسال عكس غيرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب ميگردد .
تذكر مهم: با توجه به مشكلات بهوجود آمده در آزمونهاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام ميشود، رخ داده است، تأكيد ميگردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبتنامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

پرداخت وجه ثبت نام:
– ثبت نام به صورت اينترنتي از روز چهارشنبه مورخ 18 / 12 / 1395 لغايت روز سهشنبه مورخ 24 / 12 / 1395 انجام خواهد پذيرفت.
– متقاضيان واجد شرايط ميبايست نسبت به پرداخت وجه ثبت نام به مبلغ 000 / 450 (چهارصدوپنجاه هزار) ريال به صورت الكترونيكي و يا از طريق كارتهاي بانكي متصل به شبكه شتاب اقدام نمايند.
– لازم به توضيح است مدت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نميگردد و متقاضيان بايد در مهلت تعيين شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
– متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبتنام، كد پيگيري خود را يادداشت و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.
– به ثبت نامهاي ناقص، ترتيب اثر داده نخواهد شد. لذا متقاضيان بايد قبل ازثبت نام شرايط عمومي، اختصاصي، عناوين شغلي و رشتههاي تحصيلي (مندرج در صفحات 13 الي 94 ) را به دقت مطالعه نمايند و وجوه پرداختي به هيچوجه مسترد نميگردد. صرفاً داوطلباني ميتوانند در اين آزمون ثبت نام نمايند كه در زمان ثبت نام داراي مدارک ذيل باشند:
– دارا بودن مدرك لازم در مقطع و رشته تحصيلي مندرج در شرايط احراز مشاغل ذكر شده در دفترچه راهنما.
– كارت ملي
– شناسنامه عكس دار
– كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (ويژه برادران)
– مدارك دال بر ايثارگري (ويژه داوطلبان ايثارگر)
– مدارك دال بر معلولين عادي (ارائه گواهي معلوليت از سازمان بهزيستي)
– مدارك دال بر بومي بودن (حسب مورد براساس هر يک از موارد مشخص در بندهاي دهگانه ذكر شده در بند يک امتيازات و سهميه هاي قانوني).

نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام:
1 – در رديف هاي 1 ، 2 و 3 ، داوطلب بايد در محل موردنظر نامخانوادگي، نام و نام پدر خود را مطابق باشناسنامه بهطور كامل و خوانا وارد نمايد. (از به كار بردن مد، تشديد، الف محذوف يا همزه خودداري شود). در صورت وارد نكردن هركدام از موارد فوق، اجازه ورود به مرحله بعد داده نمي شود.
2 – در رديف 4 : داوطلب بايدكد ملي خود را كه ده رقم ميباشد، از چپ به راست، در محل مربوط درج نمايد و از درج مميز و يا خط تيره خودداري نمايد. ضمناً داوطلباني كه تاكنون موفق به اخذكارت ملي نشده اند، براي اطلاع از شماره كد ملي خود با شماره تلفن گوياي 66729593 – 021 تماس حاصل نمايند.
3 – در رديف 5 ، داوطلب بايد برحسب اينكه زن يا مرد ميباشد، منحصراً دايره مربوط را علامتگذاري نمايد.
4 – دررديف 6 ، داوطلب بايد ازسمت چپ به راست، فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نمايد و از درج حروف، مميز و يا خط تيره كه در بعضي شناسنامهها درج گرديده، خودداري نمايد.
5 – در رديف 7 : داوطلب بايد تاريخ تولد خود را در محل مربوط درج نمايد. براي دارندگان مدرك تحصيلي كارداني 28 سال ( 18 / 12 / 67 به بعد) و مدرك تحصيلي كارشناسي 30 سال (متولدين 18 / 12 / 65 به بعد( و براي مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد و بالاتر 32 سال (متولدين 18 / 12 / 63 ) (دو رقم اول سال تولد يعني 13 درج گرديده است)
6 – در رديف 8 : داوطلب ميبايست وضعيت تأهل خود را مشخص نمايد.
7 – در رديف 9 و 10 : داوطلب ميبايست استان و شهرستان محل تولد خود را درج نمايد (براساس جدول شماره 3 .)
8 – در رديف 11 : داوطلب بايد با علامتگذاري، دين خود را مشخص نمايد.
9 – در رديف 12 : داوطلبان (مرد) بايد وضعيت نظام وظيفه خود را با علامت گذاري در مربع مربوطه مشخص نمايند (تاريخ صدور كارت پايان خدمت يا كارت معافيت دائم بايد قبل از 18 / 12 / 95 باشد).
10- دررديف 13 : داوطلبان چپدست ميبايست اين مربع را علامتگذاري نمايند.
11 – در رديف 14 : داوطلب متقاضي استفاده از سهميه ايثارگران، وضعيت ايثارگري خود را براساس سهميه 25 درصد و 5 درصد در اين بند علامت گذاري نمايد.
12 – در رديف 15 : داوطلباني كه سابقه كار مربوط با شركتهاي تابعه )دولتي( و يا وابسته (غيردولتي) را دارند، بايد اين بند را علامتگذاري نمايند.
13 – در رديف 16 : داوطلب حايز شرايط، مندرجات جدول شماره ( 1 ) دفترچه راهنماي ثبتنام بند مربوطه راعلامتگذاري نمايد (فقط مجاز به انتخاب يكي از موارد ميباشد. ضمناً بندهاي 1 ، 2 ، 3 و 5 ، شامل كاركنان صنعت آب و برق ميباشد).
14 – در رديف 17 : داوطلب معلول ميبايست نوع معلوليت خود را در اين بند مشخص نمايد.
توضيح: داوطلب معلول ميبايست فرم دريافتي از بهزيستي را حداكثر تا تاريخ 26 / 12 / 1395 به نشاني سازمان سنجش آموزش كشور تهران صندوق پستي 1365 15875 آزمون استخدامي شركتهاي وابسته (غيردولتي) وزارت نيرو ارسال نمايند.
15 – در رديف 17 – 1 : داوطلب معلول نياز يا عدمِ نياز به منشي را در اين محل مشخص نمايد.
16 – در رديف 18 : داوطلب بايد آخرين مقطع تحصيلي خود را در محل مربوط با علامتگذاري مشخص نمايد.
17 – در رديف 19 : داوطلب بايد كد و عنوان مدرك تحصيلي خود را در اين محل درج نمايد.
18 – در رديف 20 : داوطلب بايد روز، ماه و سال اخذ آخرين مدرك تحصيلي خود را در محل مربوطه درج نمايد (تاريخ فارغ التحصيلي بايد قبل از 18 / 12 / 95 باشد).
19 – در رديف 21 : داوطلب ميبايست محل اخذ آخرين مدرك تحصيلي خود را در اين قسمت درج نمايد.
20 – در رديف 22 : داوطلب بايد معدل خود را بهصورت عدد صحيح و اعشار در محل مربوطه درج نمايد.
21 – در رديف 23 : داوطلب بايد كد و عنوان خوشه شغلي خود را مطابق جدول شماره 2 در محل مربوطه درج نمايد.
22 – در رديف 24 : داوطلب بايد كد و عنوان شركت و شغلمحل موردتقاضاي خود را مطابق شرايط و ضوابط در محل مربوطه درج نمايد.
23 – در رديف 25 : داوطلب بومي ميبايست يكي از بندها را علامتگذاري نمايد (مطابق شرايط و ضوابط مندرج در صفحه 5 دفترچه).
24 – در رديف 26 : داوطلب بايد كد و عنوان استان محل اقامت خود را (جهت تعيين حوزه امتحاني) در اين قسمت درج نمايد.
25 – در رديف 27 : داوطلب بايد كد و عنوان شهرستان محل اقامت خود را در اين قسمت درج نمايد.
26 – در رديف 28 : داوطلب بايد آدرس دقيق پستي خود را مطابق موارد خواسته شده در اين رديف، تكميل نمايد.
27 – در رديف 29 : داوطلب بايدكدپستي دقيق خود را كه يک عدد ده رقمي ميباشد در محل مربوط درج نمايد و از درج مميز و يا خط تيره خودداري نمايد.
28 – در رديفهاي 30 و 31 : داوطلب شماره تلفن ثابت با كد شهر و شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نمايد.
29 – در رديف 32 : آن دسته از داوطلباني كه داراي پست الكترونيكي ميباشند از سمت چپ به راست آدرس الكترونيكي خود را در اين رديف درج نمايند.
تذكر مهم: داوطلبان ميبايست در انتخاب كد شغل محل به نام شغل، رشته شغلي، محل خدمت، جنس و ظرفيت پذيرش توجه نمايند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:
– كارت شركت در آزمون از روز سهشنبه مورخ 19 / 2 / 1396 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

– آزمون روز جمعه مورخ 22 / 2 / 1396 در تهران و با توجه به آمار شركتكنندگان، حسب مورد در مراكز استانها و شهرستانها برگزار خواهد شد و ملاك تعيين حوزه امتحاني داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلي ميباشد كه در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاري آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج و به هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد.
*لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون بهمنزله تأييد اطلاعات ارسالي از سوي داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجراي آزمون، توسط شركت متقاضي استخدام مربوط بررسي خواهد شد.

امتيازات و سهميه هاي قانوني:

نمره داوطلبان بومي استان با ضريب يک و دو دهم ( 2 / 1 )، و بومي شهرستان با ضريب يکوچهار دهم ( 4 / 1 ) نمره مكتسبه در آزمون كتبي و صرفاً در صورت كسب حد نصاب لازم در آزمون محاسبه ميگردد . همچنين، امتياز مربوط به بومي بودن براساس فرم مصاحبه شركتهاي وابسته )غيردولتي) نيز لحاظ ميگردد.
تذكر 1 : داوطلبان بومي (اعم از بومي استان يا شهرستان( متقاضي استخدام براي شغل محلهاي شركتهايي كه محل خدمت آنها در مركز استان قرار دارند، صرفاً از امتياز يکودو دهم ( 2 / 1 ) برخوردار خواهند شد.
داوطلب بومي: افرادي كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند، داوطلب بومي استان يا شهرستان تلقي ميگردند .
يك – شهرستان محل تولد داوطلب يا همسر وي، با شهرستان محل موردتقاضا براي استخدام يكي باشد.
دو – استان محل تولد داوطلب يا همسر وي، با استان محل موردتقاضا براي استخدام يكي باشد.
سه – همسر و فرزندان كاركنان رسمي و پيماني شاغل در دستگاههاي اجرايي و يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل و يا بازنشسته) و شركتهاي تابعه (دولتي) و وابسته (غيردولتي) زيرمجموعه وزارت نيرو كه شهرستان محل خدمت فعلي يا بازنشستگي والدين داوطلب با شهرستان محل موردتقاضا براي استخدام آنان يكي باشد.
چهار – همسر و فرزندان كاركنان رسمي و پيماني شاغل در دستگاههاي اجرايي و يا نيروهاي مسلح )اعم از شاغل و يا بازنشسته( و شركتهاي تابعه )دولتي( و وابسته )غيردولتي( زيرمجموعه وزارت نيرو كه استان محل خدمت فعلي يا بازنشستگي والدين داوطلب با استان محل موردتقاضا براي استخدام آنان يكي باشد.
پنج – داوطلب حداقل چهار ( 4 ) سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي، دبيرستان و يا دانشگاه را به صورت متوالي يا متناوب در شهرستان محل موردتقاضا براي استخدام طي كرده باشد.
شش – داوطلب حداقل چهار ( 4 ) سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي، دبيرستان و يا دانشگاه) را به صورت متوالي يا متناوب در استان محل موردتقاضا براي استخدام طي كرده باشد .
هفت – داوطلب حداقل چهار ( 4 ) سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهرستان محل موردتقاضا براي استخدام را داشته باشد .
هشت – داوطلب حداقل چهار ( 4 ) سال سابقه پرداخت حق بيمه در استان محل موردتقاضا براي استخدام را داشته باشد .
نه پدر، مادر و يا همسر داوطلب، حداقل چهار ( 4 ) سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهرستان محل موردتقاضا براي استخدام را داشته باشند.
ده پدر، مادر و يا همسر داوطلب، حداقل چهار ( 4 ) سال سابقه پرداخت حق بيمه در استان محل موردتقاضا براي استخدام را داشته باشند.
تذكر 2 : داوطلبان متقاضي استخدام در شغلمحلهاي مستقر در استان تهران از امتياز مربوط به بومي بودن در هيچكدام از مراحل استخدام (آزمون كتبي و مصاحبه) برخوردار نميگردند.
تذكر 3 : جذب داوطلبان استخدام در مناطق كمترتوسعه يافته موضوع تصويب نامه شماره 76294 /ت 36095 ه مورخ 10 / 4 / 88 هيئتوزيران در استانهاي ايلام، كردستان، لرستان، كهگيلويه و بويراحمد، خراسان جنوبي، خراسان شمالي، سيستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، چهارمحال و بختياري و خوزستان صرفاً از ميان افراد بومي همان استان صورت ميگيرد.
تذكر 4 : لازم به ذكر است قبول شدگان نهايي، ملزم به سپردن تعهد محضري به مدت 10 سال خدمت در شهرستان مشخص شده از طرف شركت ميباشند و در صورت انصراف از تعهد خدمتي سپرده شده، ملزم به جبران ضرر و زيان اعلام شده از سوي شركت ميباشد.
تذكر 5 : پرداخت حق بيمه به مدت تعيين شده در بندهاي 7 الي 10 ، صرفاً توسط يكي از موارد مذكور قابل احتساب است.
توجه: داوطلبان موضوع اين بند، لازم است در صورت قرار گرفتن در فهرست چندبرابر ظرفيت، مستندات و مدارك بومي بودن را به همراه ساير مدارك موردنياز در زمان بررسي مدارك و قبل از مصاحبه استخدامي كه متعاقباً از سوي سازمان سنجش و يا شركت متقاضي استخدام اعلام خواهد شد، ارائه نمايند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

3- سي درصد ( 30 %) از كل نيازهاي استخدامي به ايثارگران و رزمندگان واجد شرايط، به ترتيب زير اختصاص مييابد كه افراد واجد شرايط ميبايست در آزمون شركت نموده و در بين خود به رقابت بپردازند. انتخاب اين داوطلبان در سقف سهميه تعيين شده حسب اولويت هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران، بهترتيب نمره مكتسبه انجام خواهد شد.
3 – 1 – بيست وپنج درصد ( 25 %) از سهميه استخدامي به جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان بيست وپنج درصد ( 25 %) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان با مدت اسارت يکسال و بالاتر و خواهر و برادر شهيد اختصاص مييابد كه افراد مذكور، ملزم به شركت در آزمون ميباشند و صرفاً در بين ايثارگران واجد شرايط به رقابت خواهند پرداخت و با رعايت اولويت هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران انتخاب ميگردند.
3 – 2 – پنج درصد ( 5 %) سهميه استخدامي به رزمندگان (با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها( و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير بيستوپنج درصد ( 25 %) و فرزندان آزادگان با مدت اسارت كمتر از يکسال اختصاص مييابد.
توضيح: مرجع صدور تأييديه معتبر براي ايثارگران (جانبازان و آزادگان و فرزندان و همسران آنها، همسر و فرزندان شهدا و خواهر و برادر شهيد) بنياد شهيد و امور ايثارگران و براي رزمندگان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ارتش جمهوري اسلامي ايران، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و ناجا ميباشند.
* سربازان وظيفه داراي كارت ايثار، مشمول سهميه رزمندگان نميباشند.
3 – 3 – استخدام مازاد بر سي درصد ( 30 %) سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان آزاد واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
لذا افرادي كه به هر دليلي نتوانند از سهميه هاي مربوط به ايثارگران برخوردار شوند، ميبايستي مشابه ساير داوطلبان به رقابت بپردازند.
3 – 4 – متقاضيان استفاده از سهميههاي 25 % و 5 % ايثارگران لازم است نسبت به ارائه تأييديه از مراجع فوق الذكر مبنيبر دارا بودن شرايط لازم جهت استفاده از سهميه مذكور اقدام نمايند.
4 – معلولان عادي مشروط بر دارا بودن شرايط احراز شغل و برخورداري از توانايي جسمي متناسب با شغل موردنظر به ترتيب نمره مكتسبه از 3 درصد سهميه هاي قانوني برخوردار ميگردند.
 ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و حسب مورد از مراجع ذيربط، براي معلولان عادي در زمان بررسي مدارك الزامي است.
توضيح: معلولان و يا جانبازان محترم كه مشكل بينايي يا حركتي دارند، جهت تأمين منشي ضرورت دارد گواهي لازم از سازمان بهزيستي و يا بنياد شهيد و امور ايثارگران اخذ و حداكثر تا تاريخ 26 / 12 / 95 به آدرس: تهران، صندوق پستي 1365 – 15875 سازمان سنجش آموزش كشور آزمون استخدامي شركتهاي وابسته (غيردولتي) وزارت نيرو ارسال نمايند. بديهي است درغيراين صورت امكان ارائه تسهيلات مربوطه در روز برگزاري آزمون ميسر نخواهد بود.
5 – ايثارگران مشمول سهميه هاي استخدامي 25 درصد و 5 درصد و معلولان ( 3 درصد سهميه قانوني) در زمان انتخاب شغلمحل موظفند در حد امكان شغلمحلي را انتخاب نمايند كه تعداد موردنياز آن شغل محل (ظرفيت استخدامي) بيش از يک نفر باشد. به عبارت ديگر، اولويت انتخاب براي ايثارگران مشمول، در شغلمحلهايي است كه ظرفيت پذيرش آنها بيش از يک نفر باشد. لازم به تأكيد است اين افراد درصورت انتخاب شغلمحلهاي داراي ظرفيت يک نفر، همانند داوطلب آزاد فرض خواهد شد.
6 – در صورت عدم تكميل سهميه ايثارگران و معلولان و عدمِ وجود فرد واجد شرايط شركت كننده در آزمون همان شغلمحل، سهميه مذكور به داوطلبان آزاد بهترتيب نمره مكتسبه اختصاص مييابد.
7 – از كل ظرفيت استخدامي، حداكثر تا سقف 17 % (هفده درصد) به مشمولين جدول شماره ( 1 ) براساس اولويتهاي تعيين شده و پس از اعمال ضرايب مربوطه، مشروط بر كسب حد نصاب لازم اختصاص مييابد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

اولویت عنوان
۱ فرزندان کارکنان همکار فوت شده ناشی از کار در حین مأموریت در شرکتهای تابعه(دولتی) و وابسته (غیردولتی)
۲ زنان شاغل سرپرست خانوار و کارکنان شرکتی و قراردادی که در حین کار دچار نقص عضو و یا بیماری خاص شدهاند (مشروط بر عدم از کارافتادگی) با ارائه تأییدیه شرکتهای تابعه (دولتی) و وابسته(غیردولتی) زیرمجموعه صنعت آب و برق و گواهی پرداخت سابقه بیمه موردتأیید سازمان تأمین اجتماعیتوضیح: درخصوص زنان سرپرست خانوار، عالوه بر موارد فوق، ارائه تأییدیه محاکم قضائی نیز الزامی است.
۳ کارکنان شرکتی (حجمی، تأمین نیرو) شاغل در شرکتهای وابسته (غیردولتی) موردِتأیید شرکت زیرمجموعه صنعت آب و برق با ارائه تأییدیه شرکت مذکور و گواهی پرداخت سابقه بیمه موردِتأیید سازمان تأمین اجتماعی متناسب با سابقه کاری در شرکت موردِتقاضا و شغل مورد تصدی
۴ حافظان حداقل ۱۵ جزء از قرآن (مشروط بر ارائه تأییدیه از سازمانهای ذیربط)
۵ فرزندان همکاران بازنشسته مؤسسات و شرکتهای تابعه (یا وابسته)، مشروط بر آنکه شرکت یا شرکتهای محل کار از خدمات همکار در طول خدمت رضایت داشته باشند (با ارائه تأییدیه از شرکت محل خدمت والدین مبنیبر دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه کار در شرکت)

نكته 1 : اولويتهاي مندرج در جدول شماره 1 (به جز رديف 4 )، صرفاً شامل كاركنان و يا خانواده كاركنان صنعت آب و برق ميباشد.
نكته 2 : واجدين شرايط ميبايست حداكثر تا روز تطبيق مدارك تأييديههاي موردنياز را به شركت محل استخدام تحويل نمايند.
نكته 3 : هر يک از داوطلبان مشمول جدول فوق، صرفاً از امتياز يكي از اولويتهاي تعيين شده (بالاترين اولويت) برخوردار ميگردند.
ايثارگران، رزمندگان و معلولان محترم مشمول بند 3 و 4، در صورت داشتن يكي از شرايط پنجگانه جدول شماره 1، فقط در زمان رقابت با ساير داوطلبان آزاد، از ضريب مربوط بهره مند خواهند شد.
8 – انتخاب داوطلبان استخدامي براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 2 برابر، ظرفيت موردنياز، از ميان افرادي كه حد نصاب لازم تعيين شده را كسب كرده اند، بهترتيب بالاترين نمره آزمون كتبي (مجموع نمره آزمون عمومي و تخصصي) انجام و اسامي آنان در سايت سازمان سنجش آموزش كشور اعلام خواهد شد.
9 – پس از كسر سهميه هاي فوق الذكر، باقيمانده ظرفيت استخدامي به آزمون داوطلبان آزاد اختصاص مييابد.
10 – در صورتي كه داوطلبي با مدارك تحصيلي غيرمرتبط (رشته و گرايش تحصيلي) و يا پايينتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در آگهي، در آزمون شركت نمايد، از استخدام و ادامه اشتغال وي در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
11 – افرادي كه داراي مدرك تحصيلي در مقطع كارشناسي و بالاتر ميباشند، اجازه شركت در آزمون رشتههاي شغلي تكنسيني و كمکكارشناسي را ندارند و در صورت كتمان موضوع، بدون داشتن هرگونه حق اعتراض، قبولي ايشان در هر مرحله از آزمون ملغي اعلام خواهد شد.
12 – انتخاب نهايي پذيرفتهشدگان پس از قبولي در آزمون كتبي (عمومي و تخصصي) و طي مراحل مصاحبه و گزينش ميسر ميباشد. ضمناً اسامي پذيرفتهشدگان نهايي پس از تأييد مراجع ذيصلاح، از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
13 – مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال (اعلام) مدارك به صورت ناقص، برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود كه داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي استخدام است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و حتي در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلا اثر ميگردد.

د) مواد آزمون :
به هر يک از داوطلبان، يک دفترچه سؤال عمومي و يک دفترچه سؤال اختصاصي داده خواهد شد.
داوطلبان براي اطلاع از ضرايب دروس و نمره كل سازي ميتوانند به اطلاعيه اي كه در روز يكشنبه مورخ 22 / 12 / 95 در پايگاه اطلاعرساني سازمان سنجش آموزش كشور منتشر ميشود، مراجعه نمايند.
الف- مواد آزمون عمومي به شرح زير تعيين ميشود:
1 – فنّاوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه I.C.D.L )
2 – رياضي و آمار مقدماتي
3 – زبان و ادبيات فارسي و آيين نگارش
4 – معارف اسلامي*
5 – زبان انگليسي عمومي
6 – اطلاعات عمومي، دانش اجتماعي و قانون اساسي
7 – هوش و استعداد شغلي
* – اقليتهاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران از پاسخگويي به سؤالهاي معارف اسلامي معاف بوده و دراينصورت، نمره مكتسبه اين داوطلبان براساس مجموع تراز شده ساير سؤالها محاسبه خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

ب- مواد آزمون تخصصي:
مواد آزمون تخصصي براي هر يک از خوشههاي شغلي، در جدول شماره 2 مشخص شده است.
تذكر مهم: سؤالهاي حيطه هاي تخصصي آزمون براساس دانش و مهارتهاي تخصصي متناسب با خوشه هاي شغلي يا مشاغل، براساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 2 تهيه خواهد شد .
داوطلبان صرفاً در صورتي ميتوانند در اين آزمون ثبت نام نمايند كه عنوان مقطع تحصيلي، رشته تحصيلي و گرايش رشته تحصيلي آنها در شرايط احراز مشاغل اعلام شده در آگهي استخدامي، ذكر شده باشد.
تذكرمهم:
1 – در هر يک از رشته هاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جداول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع ميتوانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته ها يا گرايشها و يا مقطع بالاتر يا پايين تر امكانپذير نميباشد.
1 – 1 – دروس آزمون با توجه به ويژگيها و نيازهاي هر يک از رشته هاي شغلي و همچنين تنوع رشته هاي تحصيلي مجاز تعيين گرديده است.
2 – پذيرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صورت ميپذيرد. مسئوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
3 – قبولي در آزمون كتبي بهمنزله استخدام قطعي نبوده، بلكه موكول به موفقيت داوطلبان در مراحل بعدي شامل مصاحبه، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوءپيشينه از مراكز ذيصلاح ميباشد.
4 – پذيرفته شدگان نهايي ميبايستي آمادگي خدمت و اشتغال به كار در هر يک از شهرهاي استان حوزه فعاليت شركت موردنظر كه در جداول نيازهاي استخدامي تعيين شده است را داشته باشند و موظف به سپردن ده ( 10 ) سال تعهد خدمتي به صورت محضري در رشته شغلي و محل خدمت تعيين شده، به شركت ميباشند.
5 – در اين آزمون، هر داوطلب ميتواند صرفاً براي يک شغلمحل در يک شركت ثبت نام نمايد.

کد رشته شغلی نام رشته شغلی مواد آزمون مواد آزمون شغلها
۲۶۱۸ کارشناس امور اداری ۱ـ تئوریهای مدیریت و تجزیه وتحلیل سیستمها، ۲ـ مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی، ۳ـ مالیه و بودجهریزی دولتی، ۴ـ حقوق اداری و قانون مدیریت خدمات کشوری کارشناس امور اداری
۲۶۱۹ کارشناس حقوقی ۱ـ حقوق مدنی (به استثنای اشخاص، خانواده، ارث و وصیت)، ۲ـ حقوق تجارت، ۳ـ حقوق اداری، ۴ -حقوق کار، ۵ -آیین دادرسی مدنی، ۶ -آیین دادرسی کیفری، ۷ -حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال) کارشناس حقوقی
۲۶۲۰ کارشناس مالی ۱ـ اصول حسابداری، ۲ـ حسابداری مالی، ۳ـ حسابداری دولتی، ۴ -اصول تنظیم و کنترل بودجه، ۵ -قانون محاسبات عمومی کارشناس مالی
۲۶۲۱ کارشناس برنامه ریزی ۱ـ برنامهریزی استراتژیک، ۲ـ مبانی سازمان و مدیریت، ۳ـ آمار کاربردی، ۴ـ اقتصاد خرد و کالن، ۵ -تجزیهوتحلیل سیستمها و روشها کارشناس برنامه ریزی
۲۶۲۲ کارشناس آمار ۱ـ مفاهیم و روشهای آماری، ۲ـ احتمال و کاربرد آن، ۳ -رگرسیون، ۴ -روشهای نمونهگیری کارشناس آمار
۲۶۲۳ کارشناس بازرگانی ۱ـ مبانی سازمان و مدیریت، ۲ـ مدیریت بازاریابی، ۳ -مدیریت مالی، ۴ -آمار کاربردی، ۵ -اقتصاد خرد و کالن کارشناس بازرگانی
۲۶۲۴ کارشناس بررسی های اقتصادی ۱ـ اقتصاد خرد، ۲ـ اقتصاد کالن، ۳ -آمار و اقتصادسنجی، ۴ -مسائل اقتصاد ایران، ۵ -مدیریت مالی، ۶ -زبان تخصصی کارشناس بررسی های اقتصادی
۲۶۲۵ کارشناس انبار و تدارکات ۱ـ تئوری سازمان و مدیریت، ۲ـ سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع، ۳ -مدیریت مالی، ۴ -مدیریت بازاریابی، ۵ -حسابداری بهای تمام شده کارشناس انبار و تدارکات
۲۶۲۶ کارشناس روابط عمومی ۱ـ اصول روابط عمومی، ۲ـ مبانی ارتباطات جمعی، ۳ـ مبانی سازمان و مدیریت، ۴ـ آیین نگارش در روزنامهنگاری و روابط عمومی کارشناس روابط عمومی
۲۶۲۷ کارشناس آموزش ۱ـ مدیریت و برنامهریزی آموزشی، ۲ـ ارزشیابی آموزشی، ۳ـ تئوریهای مدیریت (رفتار سازمانی، منابع انسانی، اصول مدیریت)، ۴ـ روش تحقیق و آمار کارشناس آموزش
۲۶۲۸ کارشناس بیمه ۱ -اصول بیمه های بازرگانی، ۲ -حقوق، قوانین و مقررات بیمه های بازرگانی، ۳ -بیمه های اموال (آتشسوزی ـ اتومبیل ـ مهندسی ـ باربری)، ۴ -بیمه های اشخاص (عمر ـ حوادث ـ درمان تکمیلی)، ۵ -بیمههای مسئولیت مدنی، ۶ -بیمه های اتکایی و مدیریت ریسک کارشناس بیمه
۲۶۲۹ کارشناس تربیت بدنی ۱ـ فیزیولوژی ورزش، ۲ـ سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی، ۳ـ مدیریت برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی، ۴ـ آناتومی حرکتی کارشناس تربیت بدنی
۲۶۳۰ کارشناس حراست ۱ـ حقوق اساسی و اداری، ۲ـ اخالق حرفهای و فرهنگ سازمانی، ۳ـ مبانی سازمان و مدیریت، ۴ـ مبانی حفاظت کارشناس حراست
۲۶۳۱ کارشناس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ۱ـ اصول مدیریت بحران، ۲ـ مبانی پدافند غیرعامل، ۳ـ اصول و مبانی ایمنی، ۴ـ مدیریت ریسک، ۵ -مدیریت حریق کارشناس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
۲۶۳۲ کارشناس ایمنی و حفاظت کار ۱ -اصول ایمنی، ۲ـ بهداشت محیط کار، ۳ -عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار، ۴ـ مدیریت ایمنی و ریسک کارشناس ایمنی و حفاظت کار
۲۶۳۳ کارشناس خدمات مشترکین ۱ -اصول و مبانی سازمان و مدیریت، ۲ـ آمار کاربردی، ۳ -روانشناسی عمومی، ۴ـ اصول حسابداری، ۵ -اصول و مبانی روابط بینِ فردی کارشناس خدمات مشترکین
۲۶۳۴ کارشناس GIS ۱ -فتوگرامتری، ۲ـ ژئودزی، ۳ -سیستم اطالعات جغرافیایی، ۴ـ کاربرد سنجش از دور کارشناس GIS
۲۶۳۵ کارشناس نرم افزار ۱ -مهندسی نرم افزار، ۲ -زبانهای برنامه نویسی، ۳ -طراحی الگوریتم و ساختمان داده ها، ۴ -شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه، ۵ -پایگاه داده ها کارشناس نرم افزار
۲۶۳۶ کارشناس IT (ویژه بخش حراست) ۱ -مهندسی نرم افزار، ۲ -زبانهای برنامه نویسی، ۳ -طراحی الگوریتم و ساختمان داده ها، ۴ -شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه، ۵ -پایگاه داده ها کارشناس IT (ویژه بخش حراست)
کد رشته شغلی نام رشته شغلی مواد آزمون مواد آزمون شغلها
۲۶۳۷ کارشناس کامپیوتر و فنّاوری اطالعات ۱ -طراحی الگوریتم و سازمان داده ها، ۲ـ زبانهای برنامه نویسی، ۳ -پایگاه داده ها، ۴ـ سیستم های عامل، ۵ -شبکه های کامپیوتری کارشناس کامپیوتر و فنّاوری اطلاعات
۲۶۳۸ کارشناس کنترل پروژه ۱ -برنامهریزی و زمانبندی پروژه، ۲ـ مدیریت و تحلیل ریسک، ۳ -استانداردهای مدیریت پروژه، ۴ـ اقتصاد مهندسی کارشناس کنترل پروژه
۲۶۳۹ مهندس برق ـ قدرت ۱ -مدارهای الکتریکی I و II ،۲ـ ماشین های الکتریکی I و II ،۳ -تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی I( بررسی I ،)۴ـ الکترومغناطیس مهندس برق ـ قدرت
۲۶۴۰ مهندس برق ـ الکترونیک ۱ -مدارهای الکتریکی I و II ،۲ـ الکترونیک I و II ،۳ -سیستم های دیجیتال، ۴ـ الکترومغناطیس مهندس برق ـ الکترونیک
۲۶۴۱ مهندس برق ـ مخابرات ۱ -مدارهای الکتریکی I و II ،۲ـ الکترومغناطیس، ۳ -سیگنال ها و سیستم ها، ۴ـ مخابرات I و II مهندس برق ـ مخابرات
۲۶۴۲ مهندس مکانیک ۱ـ استاتیک، مقاومت مصالح و طراحی اجزای مکانیکی، ۲ـ ترمودینامیک، مکانیک سیاالت و انتقال حرارت، ۳ـ دینامیک و ارتعاشات مهندس مکانیک
۲۶۴۳ مهندس ساختمان ۱ -مکانیک جامدات (مقاومت مصالح و تحلیل سازه)، ۲ـ مکانیک خاک و پی، ۳ -مکانیک سیاالت و هیدرولیک، ۴ـ طراحی سازه های فولادی و بتنی، ۵ـ روشهای اجرای ساختمان مهندس ساختمان
۲۶۴۴ مهندس عمران ۱ -مکانیک سیاالت و هیدرولیک، ۲ـ تصفیه آب و فاضالب، ۳ -سازه های آبی، ۴ـ شبکههای آب و فاضالب مهندس عمران
۲۶۴۵ مهندس نقشه برداری ۱ -نقشه برداری، ۲ـ فتوگرامتری، ۳ -ژئودزی مهندس نقشه برداری
۲۶۴۶ کارشناس منابع آب ۱ -زمین شناسی، ۲ـ آب های زیرزمینی، ۳ -مدیریت و مهندسی منابع آب، ۴ـ هیدرولوژی، ۵ـ سیستمهای انتقال آب کارشناس منابع آب
۲۶۴۷ کارشناس بهداشت و کنترل کیفی آب و فاضلاب ۱ -شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضالب، ۲ـ طراحی تصفیه خانه های آب و فاضلاب، ۳ -فرایندهای فیزیک و شیمیایی آب و فاضلاب، ۴ـ کاربرد موتورتلمبه در تأسیسات آب و فاضلاب، ۵ -بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آب و فاضلاب کارشناس بهداشت و کنترل کیفی آب و فاضلاب
۲۶۴۸ کارشناس آزمایشگاه آب و فاضلاب ۱ -شیمی آب و فاضلاب ، ۲ـ میکروبیولوژی آب و فاضلاب ، ۳ -ایمنی و بهداشت آزمایشگاه، ۴ـ فرایندهای فیزیک و شیمیایی آب و فاضلاب کارشناس آزمایشگاه آب و فاضلاب
۲۶۴۹ کارشناس سیستمها ۱ -تحلیل سیستم ها و سیستم های اطلاعاتی مدیریت، ۲ـ تحقیق در عملیات ۱ و ۲ ، ۳ -اصول مدیریت و سازمان، ۴ـ آمار و احتمال مهندسی کارشناس سیستم ها
۲۶۵۰ کمک کارشناس اداری و مالی ۱ -مبانی سازمان و مدیریت، ۲ـ اصول حسابداری، ۳ -مالیه و بودجه ریزی دولتی، ۴ـ قانون مدیریت خدمات کشوری، ۵ -قانون محاسبات عمومی کمک کارشناس اداری و مالی
۲۶۵۱ کمک کارشناس تدارکات ۱ -مبانی و اصول مدیریت، ۲ـ سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع، ۳ -مدیریت بازاریابی، ۴ـ اقتصاد خرد و کالن، ۵ -اصول حسابداری کمک کارشناس تدارکات
۲۶۵۲ مسئول حراست ۱ـ حقوق اساسی، ۲ -حقوق اداری، ۳ـ اخلاق حرف های و فرهنگ سازمانی، ۴ـ مبانی سازمان و مدیریت، ۵ـ مبانی حفاظت مسئول حراست
۲۶۵۳ تکنسین برق ۱ـ اصول تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی، ۲ـ مدارهای الکتریکی، ۳ـ مبانی ماشینهای الکتریکی، ۴ـ الکترونیک صنعتی، ۵ -سیستم توزیع انرژی الکتریکی تکنسین برق
۲۶۵۴ مسئول خدمات مشترکین ۱ -مبانی مدیریت، ۲ـ آمار کاربردی، ۳ -مبانی روانشناسی، ۴ـ مبانی جامعه شناسی مسئول خدمات مشترکین
۲۶۵۵ کنسین نقشه برداری ۱ـ نقشه برداری (تئوری و عملیات)، ۲ـ ژئودزی، ۳ـ فتوگرامتری تکنسین نقشه برداری
۲۶۵۶ تکنسین کامپیوتر ۱ـ سیستم های عامل، ۲ـ برنامه نویسی کامپیوتر، ۳ـ پایگاه داده ها، ۴ـ معماری کامپیوتر، ۵ـ شبکه های کامپیوتری تکنسین کامپیوتر
کد و نام استان نام و کد شهرستان
۱۰ آذربایجان شرقی آذرشهر (۱۰۰۱)، اسکو (۱۰۰۵)، اهر (۱۰۰۶)، بستان آباد (۱۰۰۹)، بناب (۱۰۱۰)، تبریز (۱۰۱۲)، جلفا (۱۰۱۴)، چاراویماق (۱۰۱۶)، خداآفرین (۱۰۲۵)، سراب (۱۰۱۷)، شبستر (۱۰۲۱)، عجب شیر (۱۰۲۳)، کلیبر (۱۰۲۶)، مراغه (۱۰۲۸)، مرند (۱۰۲۹)، ملکان (۱۰۳۲)، میانه (۱۰۳۶)، ورزقان (۱۰۳۸)، هریس (۱۰۴۰) و هشترود (۱۰۴۱).
۱۱ آذربایجان غربی ارومیه (۱۱۰۴)، اشنویه (۱۱۰۶)، بوکان (۱۱۰۹)، پلدشت (۱۱۱۱)، پیرانشهر (۱۱۱۳)، تکاب (۱۱۱۵)، چالدران (۱۱۱۷)، چایپاره (۱۱۱۹)، خوی (۱۱۲۳)، سردشت (۱۱۲۴)، سـلماس (۱۱۲۷)، شاهین دژ (۱۱۲۹)، شوط (۱۱۳۱)، ماکو (۱۱۳۳)، مهاباد (۱۱۳۵)، میاندوآب (۱۱۳۸) و نقده (۱۱۴۰).
۱۲ اردبیل اردبیل (۱۲۰۲)، بیله سوار (۱۲۰۵)، پارس آباد(۱۲۰۸)، خلخال (۱۲۱۱)، سرعین (۱۲۰۱)،کوثر(۱۲۱۳)،گرمی (۱۲۱۵)، مشگین شهر(۱۲۱۹)، نمین (۱۲۲۲) و نیر(۱۲۲۵)
۱۳ اصفهان آران وبیدگل (۱۳۰۲)، اردستان (۱۳۰۴)، اصفهان (۱۳۱۰)، برخوار (۱۳۱۲)، بویین میاندشت (۱۳۲۵)، تیران وکرون (۱۳۱۴)، چادگان (۱۳۱۶)، خمینـی شـهر (۱۳۱۷)، خوانسـار ،(۱۳۲۹) فلاورجـان ،(۱۳۲۷) فریدونشـهر ،(۱۳۲۶) فریـدن ،(۱۳۲۴) شهرضـا ،(۱۳۲۲) شاهین شهرومیمه ،(۱۳۲۰) سمیرم ،(۱۳۲۱) دهاقان ،(۱۳۴۰) خوروبیابانک ،(۱۳۱۸) کاشان (۱۳۳۲)، گلپایگان (۱۳۳۴)، لنجان (۱۳۳۶)، مبارکه (۱۳۳۸)، نائین (۱۳۴۱)، نجف آباد (۱۳۴۲) و نطنز (۱۳۴۵).
۴۰ الـبرز اشتهارد (۴۰۰۷)، ساوجبلاغ (۴۰۰۳)، طالقان (۴۰۰۵)، فردیس (۴۰۱۲)، کرج (۴۰۰۸) و نظرآباد (۴۰۱۰)
۱۴ ایلام آبدانان (۱۴۰۳)، ایلام (۱۴۰۵)، ایوان (۱۴۰۷)، بدره (۱۴۰۸)، درهشهر (۱۴۱۰)، دهلران (۱۴۱۲)، سیروان (۱۴۱۴)، چرداول (۱۴۱۵)، ملکشاهی (۱۴۱۹) و مهران (۱۴۱۸).
۱۵ بوشهر بوشهر (۱۵۰۲)، تنگستان (۱۵۰۴)، جم (۱۵۰۶)، دشتستان (۱۵۱۱)، دشتی (۱۵۱۴)، دیر (۱۵۱۶)، دیلم (۱۵۱۸)، عسلویه (۱۵۱۹)، کنگان (۱۵۲۰) و گناوه (۱۵۲۲).
۱۶ تهران اسلامشهر (۱۶۰۲)، بهارستان (۱۶۱۰)، پاکدشـت (۱۶۰۴)، پـردیس (۱۶۱۶)، پیشـوا (۱۶۳۳)، تهـران (۱۶۰۷)، دماونـد (۱۶۰۹)، ربـاط کـریم (۱۶۱۲)، ری (۱۶۱۵)، شـمیرانات ۱۶ تهران (۱۶۲۰)، شهریار (۱۶۲۴)، فیروزکوه (۱۶۲۷)، قدس (۱۶۲۳)، قرچک (۱۶۳۵)، ملارد (۱۶۲۵) و ورامین (۱۶۳۶).
۱۷ چهارمحال و بختیاری اردل (۱۷۰۱)، بروجن (۱۷۰۵)، بن (۱۷۰۶)، سامان (۱۷۰۷)، شهرکرد (۱۷۰۹)، فارسان (۱۷۱۰)، کوهرنگ (۱۷۱۲)، کیار (۱۷۱۳) و لردگان (۱۷۱۷)
۱۸ خراسان جنوبی بشرویه (۱۸۱۰)، بیرجند (۱۸۰۲)، خوسف (۱۸۰۱)، درمیان (۱۸۰۵)، زیرکوه (۱۸۱۳)، سرایان (۱۸۰۷)، سربیشه (۱۸۰۸)، طبس (۱۸۲۵)، فـردوس (۱۸۱۱)، قائنـات (۱۸۱۵) و ۱۸ خراسان جنوبی نهبندان (۱۸۱۸).
۱۹ خراسان رضوی باخرز (۱۹۰۸)، بجستان (۱۹۰۱)، بردسکن (۱۹۰۵)، بینالود (۱۹۰۶)، تایباد (۱۹۰۹)، تربت جام(۱۹۱۶)، تربت حیدریه (۱۹۲۲)، جغتای (۱۹۲۳)، جوین (۱۹۲۶)، چناران (۱۹۲۸)، خلیل آباد (۱۹۳۰)، خواف (۱۹۳۴)، خوشاب (۱۹۴۱)، داورزن (۱۹۴۲)، درگز (۱۹۳۷)، رشتخوار (۱۹۴۰)، زاوه (۱۹۲۰)، سبزوار (۱۹۴۵)، سرخس (۱۹۴۷)، فریمان (۱۹۴۹)، فیروزه (۱۹۱۲)، قوچان (۱۹۵۱)، کاشمر (۱۹۵۳)، کلات (۱۹۵۵)، گناباد (۱۹۵۷)، مشهد (۱۹۶۰)، مه ولات (۱۹۶۲) و نیشابور (۱۹۶۵)
۲۰ خراسان شمالی اسفراین (۲۰۰۲)، بجنورد (۲۰۰۵)، جاجرم (۲۰۰۸)، رازوجرگلان (۲۰۰۳)، شیروان (۲۰۱۱)، فاروج (۲۰۱۳)، گرمه (۲۰۱۷) و مانه و سملقان (۲۰۱۶)
۲۱ خوزستان آبادان (۲۱۰۲)، آغاجاری (۲۱۲۱)، امیدیه (۲۱۰۴)، اندیکا (۲۱۰۷)، اندیمشک (۲۱۰۹)، اهواز (۲۱۱۲)، ایـذه (۲۱۱۵)، بـاغملـک (۲۱۱۷)، بـاوی (۲۱۱۰)، بندرماهشـهر (۲۱۲۰)، بهبهـان ،(۲۱۴۰) شوشـتر ،(۲۱۳۸) شـوش ،(۲۱۳۵) شـادگان ،(۲۱۳۴) رامهرمـز ،(۲۱۳۲) رامشـیر ،(۲۱۳۱) دشـتآزادگـان ،(۲۱۲۹) دزفول ،(۲۱۲۵) خرمشهر ،(۲۱۱۱) حمیدیه ،(۲۱۲۴) کارون (۲۱۶۶)، گتوند (۲۱۴۲)، لالی (۲۱۴۴)، مسجدسلیمان (۲۱۴۶)، هفتگل (۲۱۴۸)، هندیجان (۲۱۵۰) و هویزه (۲۱۵۱).
۲۲ زنجان ابهر (۲۲۰۲)، ایجرود (۲۲۰۴)، خدابنده (۲۲۰۸)، خرمدره (۲۲۰۹)، زنجان (۲۲۱۲)، سلطانیه (۲۲۰۱)، طارم (۲۲۱۴) و ماهنشان (۲۲۱۶).
۲۳ سمنان آرادان (۲۳۰۹)، دامغان (۲۳۰۲)، سمنان (۲۳۰۴)، شاهرود (۲۳۰۷)، گرمسار (۲۳۱۱)، مهدی شهر (۲۳۱۳) و میامی (۲۳۰۸)
۲۴ سیستان و بلوچستان ایرانشهر (۲۴۰۳)، چاه بهار (۲۴۰۶)، خاش (۲۴۰۸)، دلگان (۲۴۱۱)، زابل (۲۴۱۴)، زاهدان (۲۴۱۸)، زهک (۲۴۲۲)، سراوان (۲۴۲۵)، سـرباز (۲۴۲۹)، سـیب سـوران (۲۴۳۰)، فنـوج (۲۴۳۷)، قصرقند (۲۴۳۸)، کنارک (۲۴۳۳)، مهرستان (۲۴۱۶)، میرجاوه (۲۴۱۹)، نیکشهر (۲۴۴۰)، نیمروز (۲۴۴۶)، هامون (۲۴۴۸) و هیرمند (۲۴۳۵).
۲۵ فارس آباده (۲۵۰۱)، ارسنجان (۲۵۰۲)، استهبان (۲۵۰۴)، اقلید (۲۵۰۷)، بوانات (۲۵۰۹)، پاسارگاد(۲۵۱۰)، جهرم(۲۵۱۵)، خرامه (۲۵۸۱)، خرمبید (۲۵۱۶)، خنج (۲۵۱۹)،داراب (۲۵۲۲)، رستم (۲۵۲۴)، زریندشت (۲۵۲۶)، سپیدان (۲۵۲۸)، سروستان (۲۵۳۱)، شیراز (۲۵۳۶)، فراشبند (۲۵۳۸)، فسـا (۲۵۴۱)، فیروزآبـاد(۲۵۴۳)، قیروکـارزین (۲۵۴۶)،کـازرون (۲۵۵۱)،کـوار (۲۵۳۵)،گراش (۲۵۵۷)، لارستان (۲۵۵۸)، لامرد(۲۵۶۱)، مرودشت (۲۵۶۵)، ممسنی (۲۵۶۸)، مهر(۲۵۷۱) و نیریز(۲۵۷۶)
۲۶ قزوین آبیک (۲۶۰۲)، آوج (۲۶۰۶)، البرز (۲۶۰۴)، بوئین زهرا (۲۶۱۰)، تاکستان (۲۶۱۴) و قزوین (۲۶۱۹).
۲۷ قم قم (۲۷۰۴).
۲۸ کردستان بانه (۲۸۰۲)، بیجار (۲۸۰۷)، دهگلان (۲۸۰۹)، دیواندره (۲۸۱۲)، سروآباد (۲۸۱۴)، سقز (۲۸۱۷)، سنندج (۲۸۱۹)، قروه (۲۸۲۲)، کامیاران (۲۸۲۳) و مریوان (۲۸۲۷).
۲۹ کرمان ارزوئیه (۲۹۰۱)، انار (۲۹۱۵)، بافت (۲۹۰۳)، بردسیر (۲۹۰۵)، بم (۲۹۰۸)، جیرفت (۲۹۱۲)، رابر (۲۹۰۲)، راور (۲۹۱۴)، رفسـنجان (۲۹۱۸)، رودبـارجنوب (۲۹۲۱)، ریگـان ،(۲۹۴۲) کوهبنـان ،(۲۹۴۰) کرمان ،(۲۹۳۴) قلعه گنج ،(۲۹۰۷) فهرج ،(۲۹۴۳) فاریاب ،(۲۹۳۲) عنبرآباد ،(۲۹۲۹) شهربابک ،(۲۹۲۷) سیرجان ،(۲۹۲۴) زرند ،(۲۹۲۳) کهنوج (۲۹۴۴)، منوجان (۲۹۴۶) و نرماشیر (۲۹۰۹).
۳۰ کرمانشاه اسلام آبادغرب (۳۰۰۲)، پاوه (۳۰۰۴)، ثلاث باباجانی (۳۰۰۷)، جـوانرود (۳۰۰۹)، دالاهـو (۳۰۱۱)، روانسـر (۳۰۱۳)، سـرپل ذهـاب (۳۰۱۴)، سـنقر (۳۰۱۶)، صـحنه (۳۰۱۸)، ۳۰ کرمانشاه قصرشیرین (۳۰۲۰)، کرمانشاه (۳۰۲۴)، کنگاور (۳۰۲۵)، گیلان غرب (۳۰۲۷) و هرسین (۳۰۲۹).
۳۱ کهگیلویه و بویراحمد باشت (۳۱۱۵)، بویراحمد (۳۱۰۳)، بهمئی (۳۱۰۵)، چرام (۳۱۱۰)، دنا (۳۱۰۸)، کهگیلویه (۳۱۱۴)، گچساران (۳۱۱۶) و لنده (۳۱۱۳).
۳۲ گلستان آزادشهر (۳۲۰۲)، آققلا (۳۲۰۳)، بندرگز (۳۲۰۵)، ترکمن (۳۲۰۸)، رامیـان (۳۲۱۰)، علـیآبـاد (۳۲۱۲)، کردکـوی (۳۲۱۳)، کلالـه (۳۲۱۵)، گـالیکش (۳۲۲۲)، گرگـان ۳۲ گلستان (۳۲۱۷)، گمیشان (۳۲۰۷)، گنبدکاووس (۳۲۱۹)، مراوه تپه (۳۲۲۱) و مینودشت (۳۲۲۳).
۳۳ گیلان آستارا (۳۳۰۲)، آستانهاشرفیه (۳۳۰۴)، املش (۳۳۰۶)، بندرانزلی (۳۳۰۷)، رشـت (۳۳۱۳)، رضوانشـهر (۳۳۱۵)، رودبـار (۳۳۱۹)، رودسـر (۳۳۲۳)، سـیاهکل (۳۳۲۵)، ۳۳ گیلان شفت (۳۳۲۷)، صومعه سرا (۳۳۲۹)، طوالش (۳۳۳۴)، فومن (۳۳۳۶)، لاهیجان (۳۳۳۸)، لنگرود (۳۳۴۱) و ماسال (۳۳۴۳)
۳۴ لرستان ازنا (۳۴۰۲)، الیگودرز (۳۴۰۵)، بروجرد (۳۴۰۷)، پلدختر (۳۴۰۸)، خرمآباد (۳۴۱۳)، دلفان (۳۴۱۵)، دورود (۳۴۱۷)، دوره (۳۴۱۸)، رومشکان (۳۴۲۴)، سلسـله (۳۴۲۲) ۳۴ لرستان و کوهدشت (۳۴۲۷)
۳۵ مازندران آمل (۳۵۰۳)، بابل (۳۵۰۹)، بابلسر (۳۵۱۲)، بهشهر (۳۵۱۳)، تنکابن (۳۵۱۷)، جویبار (۳۵۲۰)، چالوس (۳۵۲۲)، رامسـر (۳۵۲۳)، سـاری (۳۵۲۷)، سـوادکوه (۳۵۳۰)، سوادکوه شمالی (۳۵۲۹)، سیمرغ (۳۵۳۳)، عباسآباد (۳۵۱۶)، فریـدونکنار (۳۵۳۲)، قـائمشـهر (۳۵۳۴)، کلاردشـت (۳۵۲۱)، گلوگـاه (۳۵۳۶)، محمود آبـاد (۳۵۳۸)، میاندورود (۳۵۲۸)، نکاء (۳۵۳۹)، نور (۳۵۴۳) و نوشهر (۳۵۴۵).
۳۶ مرکزی اراک (۳۶۰۲)، آشتیان (۳۶۰۳)، تفرش (۳۶۰۵)، خمین (۳۶۰۷)، خنداب (۳۶۰۹)، دلیجـان (۳۶۱۰)، زرندیـه (۳۶۱۲)، سـاوه (۳۶۱۳)، شـازند (۳۶۱۷)، فراهـان (۳۶۰۴)، ۳۶ مرکزی کمیجان (۳۶۱۸) و محلات (۳۶۲۰)
۳۷ هرمزگان ابوموسی (۳۷۰۲)، بستک (۳۷۰۵)، بشاگرد (۳۷۱۵)، بندرعباس (۳۷۰۹)، بندرلنگه (۳۷۱۲)، پارسیان (۳۷۱۴)، جاسـک (۳۷۱۷)، حـاجیآبـاد (۳۷۲۰)، خمیـر (۳۷۲۲)، ۳۷ هرمزگان رودان (۳۷۲۶)، سیریک (۳۷۲۸)، قشم (۳۷۳۰) و میناب (۳۷۳۴)
۳۸ همدان اسدآباد (۳۸۰۱)، بهار (۳۸۰۴)، تویسرکان (۳۸۰۶)، رزن (۳۸۰۹)، فامنین (۳۸۲۲)، کبودرآهنگ (۳۸۱۲)، ملایر (۳۸۱۶)، نهاوند (۳۸۲۰) و همدان (۳۸۲۳).
۳۹ یزد ابرکوه (۳۹۰۲)، اردکان (۳۹۰۵)، اشکذر (۳۹۱۳)، بافق (۳۹۰۷)، بهاباد (۳۹۰۶)، تفت (۳۹۰۸)، خاتم (۳۹۱۰)، مهریز (۳۹۱۷)، میبد (۳۹۱۸) و یزد (۳۹۲۰).
۴۱ خارج از کشور داوطلبانی که محل تولد، صدور شناسنامه و یا اقامت آنان خارج از کشور میباشد، کد ۹۹۹۹ را در بند مربوط در تقاضانامه ثبتنام درج نمایند.

فهرست دستگاههاي متقاضي:
شغل محلها و شرايط دستگاهها شامل:
– شركت توزيع نيروي برق استان آذربايجان شرقي، بوشهر، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، همدان، يزد.
– شركت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهگيلويه و بوير احمد، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، مشهد، هرمزگان، همدان، يزد، اهواز، شيراز، كاشان
– شركت توزيع نيروي برق استان مازندران، اردبيل، البرز، ايلام، قم، هرمزگان، جنوب استان كرمان، شمال استان كرمان، شهرستان اصفهان، غرب استان مازندران

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

جهت ورود به به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیر دولتی) وزارت نیرو اینجا کلیک کنید


آزمون-استخدامی-وزارت-نیرو

ورود به مبحث استخدامی 1393 وزارت نیرو

جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی وزارت نیرو در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی وزارت نیرو در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام وزارت نیرو در دی ماه 94:

جهت مشاهده آگهی استخدام وزارت نیرو (دی سال 94) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام وزارت نیرو – اردیبهشت 94:

جهت مشاهده آگهی استخدام وزارت نیرو (اردیبهشت سال 94) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام وزارت نیرو سال 93:

جهت مشاهده آگهی استخدام وزارت نیرو سال 93 اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام وزارت نیرو سال 91: 

جهت مشاهده جدول نیازهای آزمون استخدامی وزارت نیرو (اسفند ۱۳۹۱) اینجا کلیک نمایید

 
پاورقی
 
 
شروع استخدام های جدید در سال 96استخدام دولتی سال 95اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان سال 96استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها)آرشیو تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی

329 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : 35458c630991dc4a

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر